Dimension SST Printer Kırık parçalar


9

Şirketim, birkaç kırık parça nedeniyle komisyon dışında eski bir Dimension SST yazıcıya sahip. Stratsys halkıyla temasa geçtim ve bin dolarlık bir hizmet politikası satın alana kadar hiçbir şey yapmayacaklar. Ayrıca yedek parça oluşturmak için kullanabileceğim bir Makerbot'um var, ancak orijinal yapılandırmanın resimlerini bulamıyorum. Kırılan parçalar Geçiş Çubuğu ve Z Köpük Sensörü ve bunları kafa üzerinde yerinde tutmak için kullanılan parçalar. Geçiş Çubuğu, kırmızı renkte daire içine alınmış Geçiş çubuğunun eskisi resim açıklamasını buraya girinolduğu yerderesim açıklamasını buraya girin

İki Soru: Yedek parça satın alabileceğiniz bir yer bilen var mı? Herkes paylaşmak istedikleri baskı kafasının ayrıntılı resimler (360 görünüm) var, böylece ben parçaları / ekleri yeniden oluşturabilirsiniz.

Her türlü yardımın için çok teşekkür ederim!


Does bu PDF , sayfa 61 da?
nanofarad

Ne yazık ki bu görüntünün arka görünümüne ihtiyacım var. Biraz kazma yaptığınız için teşekkürler!
Mjones

Yanıtlar:


1

Henüz kimsenin nasıl bir çözüm bulamadığını ve makinenize aşina olmadığımı görünce, parçayı yeteneklerinizin en iyi şekilde tersine mühendislikle tavsiye ederim. Doğru aletlere sahip değilseniz, yerel bir makine atölyesi bulmayı deneyin ve ölçüm ekipmanlarını kullanıp kullanamayacağınızı sorun. Bazen şanslı olabilirsiniz ve CNC CMM veya CMM Kolu gibi kaliperlerden daha sezgisel bir şeye sahip olurlar. Parçayı edindiği kadarıyla, atölyeye üretip üretemediklerini sormayı deneyin veya 3D Hub'lar, MakeXYZ veya başka bir eş baskı servisi aracılığıyla 3D yazdırılmasını sağlayın.

Üzgünüm, daha doğrudan bir çözümüm yok, ama umarım en azından hangi seçeneklerin olabileceğine dair genel bir fikir.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.