Gerçek adımı herkese açık hale getirmeden çalışmalarımı Thingiverse'ye nasıl yükleyebilirim?


13

Gerçek ismimi herkese açık hale getirmeden bazılarını Thingiverse'ye yüklemek istiyorum (profil sayfasında gösteriliyor).

Bence, kamuya açıklanmadığı sürece ismimi siteye kaydetmenin uygun olduğunu düşünüyorum ve terimlerin doğru ve doğru bilgi vermesi gerekiyor.

Sitede bir hesap oluşturmayı denedim, ancak kısa bir süre içinde profil sayfamdan adımı gizlemenin (başka bir tane ayarla) yolunu bulamadığım için sildim.

Gerçek adlarını göstermeyen bazı hesaplar görüyorum (örneğin, profildeki adları hesap kimliklerine eşittir veya en azından iki bölümde değildir: kayıtta gerektiği gibi ad ve soyadı), bu yüzden bu arşivlenebilir.

örnekler:

Kayıt ve giriş yaptıktan sonra Thingiverse'deki profil sayfası için adımı nasıl ayarlayabilirim?


Belki de çalışmalarımı paylaşmak için adınızı ve soyadımı istemiyor gibi görünen YouMagine veya makershop.com'u kullanmalıyım .
MikeCAT

Yanıtlar:


5

Thingiverse'de görünen adınızı (kullanıcı adının aksine) değiştirmek için:

  1. Profil sayfanıza gidin
  2. Soldaki bilgi sütununda "Profili Düzenle" yi tıklayın
  3. Üstte, "Thingiverse Ayarları" nın yanında "Makerbot Ayarları" adı verilen başka bir bağlantı / sekme bulunur. Tıklayın.
  4. Adı ve Soyadı alanlarını değiştirin ve kaydedin.

Ne Adı ne de Soyadı gerekli değildir; ikisi de sağlanmazsa, görünen adınız yerine kullanıcı adınız görüntülenir.


Teşekkürler, işe yaradı! Onları boş bırakmanın imkansız olduğunu düşündüm çünkü kayıtta First & Last isimlerinin gerekli olduğunu söylediler.
MikeCAT

Bu topluluğa + 1'lemek için katıldım. Makebot'un bu ayarı insanların artık en az beklediği bir yere koyacağı mantıklı, çünkü şirket artık topluma tam olarak entegre değil.
Scott Prive

Düzenleme yapıyorsanız, gerçek anonimlik elde edildiğine dikkat edin: herkese açık profiliniz Google vb. Tarafından dizine eklenir ve Google'ın durumu arama sonuçlarında "Önbelleğe Alınmış Sayfayı Görüntüle" tarafından ortaya çıkarılabilir.
Scott Prive

4

Bir hesap oluştururken istediğiniz adı koyabilirsiniz - Adınızın ne olduğuna siz karar verirsiniz, insanlar 'gerçek hayatta' takma adlarla her zaman giderler, bu tamamen kabul edilebilir. Doğum belgenizde göründüğü şekliyle adınızı vermek için yasal bir yükümlülüğünüz olduğu çok az yer vardır. Bir Thingiverse hesabı açmak bunlardan biri değil.

Sorunuzun diğer kısmını yanıtlamak için, evet, hesabınızı oluşturduktan sonra görüntülenen adı değiştirmek mümkündür. Gerçi geçmiş isimlerin arşivini tutmaya zahmet ederlerse şaşırırdım.


Evet, ama asıl soru şu ki, bu ayarı nerede bulacağınız tamamen sezgisel değil. "Makerbot ayarları" altında "gizli", bir Makerbot cihazım olmadığı için asla bakmayacağım bir yer.
Scott Prive
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.