Droid X Kendini Otomatik Olarak Açıyor


10

Pili korumak için Droid X'imi (şimdi Gingerbread çalıştırıyor) kapatıyorum. Ancak, her sabah uyandığımda açılır. Bu sorunu yaşayan başka biri var mı?

Ne kadar süre açılmayı beklediğini veya ne zaman açıldığını bilmiyorum, ama oldukça acı verici (özellikle pili tükettiği için).

Herhangi bir öneri? Bu sadece Verizon beni Gingerbread'e yükselttiğinde gerçekleşmeye başladı.


doğru şekilde kapattığınızdan emin misiniz? Muhtemelen çok belirli bir yerde kısa bir devre ve böyle bir düzenlilik olmadıkça, bunun düzgün bir şekilde kapalı android Açık'a neden olabileceğini düşünebileceğim başka bir şey yoktur.
Yalan Ryan

1
Skynet. Görmüyor musun Telefonlarımızı bile kapatamıyoruz. Ahhhh !!!!!
Kullanıcı

Benimki hemen geri döner ... ya da 5 dakika sonra .. bazen bir saat sonra. Ama her zaman kendini tekrar açar. Bir hükümet izleme listesindeyim ve dinliyorlar diye anlıyorum ... bu yüzden her gece pili çıkarıyorum.

2
Sistemin çalışma süresini bulabilirseniz, bir model söyleyebilirsiniz. Bunu elde etmek için telefon uygulamasına girip # * # 4636 # * # tuşluyorum , ardından Pil Bilgisi'ni seçiyorum.
Kevin M

Yanıtlar:


3

Aynı problemim var. Telefonumun kapatıldığını onayladım ("kapatılıyor" mesajını alıyorum ve sonra ekran kararıyor). Ama gece biraz zaman, telefonum kendi kendine açılıyor.

İlk başta yanlışlıkla yeni (Gingerbread ile) uyku moduna ayarladığımı düşündüm. Ama dikkatliyım ve kesinlikle "gücü kapat" a basıyorum.

Birçok insan aynı sorunu bildiriyor. Diğer forumlar, yedekleme yardımcısının zamanlamasının değiştirilmesini önerdi. Bunu denedim, ama boşuna.

Bunun Gingerbread ile yeni bir sorun olduğu açık görünüyor.


1

Droid 3'üm yeni durumuma koyduğumda tekrar açılıyor. Droid serisinin rıhtımlarına koyduğunuzda manyetik algılama kullandığını öğrenmeye gelin. Telefonunuzu tekrar ayarlayabilmeniz için manyetik kapaklı bir kasanız varsa. Bir rıhtım yerleştirdiğinizi düşünüyor.


2
Bu bir durumda değil, mıknatısların yakınında da değil.
Serplat

1

Sadece güç düğmesine basmakla kalmayıp, "Güç Kapalı" yı seçtiğinizden emin olun. Cihaz gerçekten kapalı ise, tekrar açılmaz. Güç düğmesine tekrar basmadan bilgisayarınızı tamamen kapatmak gibi bir şey olmaz, tekrar açılmaz.

Samsung Galaxy S gibi bazı cihazların, "kapalı durumda" olsa bile, başka bir güç kaynağı takılı olduğunda aslında kapalı olmadığını eklemek istiyorum. Ekranda pil şarj durumu. Cihaz bunu yaparsa, bir noktada tekrar açılması tamamen mümkündür. Ama takılı herhangi bir harici güç kaynağınız yoksa ve hatta kapalı olduğunu onaylamak için pili çıkardıysanız, o zaman tekrar açılmamalı ve bana sorarsanız çılgın bir hata ...


2
Aslında kapanıyor ve tekrar açılıyor.
Serplat

1
Telefonu kapatmayı, pili çıkarmayı ve sonra pili tekrar takmayı denemenizi öneririm. Yeniden açılırsa, John Connor'ı arayın, çünkü skynet özellikli bir cihazınız var. Veya üreticiye başvurun, kendi başına yedeklenmemelidir.
Ryan Conrad

0

Hizmetlerin çalıştırmak için telefonu uyandırma yeteneğine sahip olduğunu biliyorum ve çok iyi Motorola veya 3. taraf bir uygulama olabilir. Logcat (dev değilim) gibi bir günlük görüntüleyici uygulaması yüklemenizi tavsiye ederim ama kullanıyorum ...

Ardından, telefonunuzun yeniden başladığı sabah, günlük dosyalarına bakın. Telefonunuzu başlatan ve uyandıran Servisi belirleyebilmeniz gerekir. Zaman damgasını görmek için günlük girişlerini genişletmek isteyeceksiniz.

Umarım yardımcı olur!


OP'nin dediği gibi telefona tamamen güç sağlanıyorsa değil.
Matthew

-2

Çoğu cihaz tam olarak şarj edilmiş bir pil durumuna ulaştığında açılır. Bir gecede şarj ediyorsanız ve yatmadan hemen önce kapatırsanız, muhtemelen gecenin ortasında tam bir şarj olur ve açılır.


1
O sırada takılı değil.
Serplat

ve yine de dolu olduğunda açılmaz.
Irfan
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.