Çağrı Geçmişinden istemeden tekrar aramayı önlemek mümkün müdür?


10

Sıklıkla yanlışlıkla Arama Geçmişi listesindeki bir öğeye dokunun ve arayan kişiyi yeniden çevirmeye başlar. Genellikle aramanın süresini görüntülemek için simgeye dokunmayı amaçladım, ancak bunun yerine ada veya numaraya dokunmak çok kolay. Bu davranışı, arayanı otomatik olarak yeniden çevirmeyecek şekilde değiştirmenin bir yolu var mı? Bu mümkün değilse, tekrar arama yapmadan önce onayımı istememi mümkün mü?

Önemli ise, Android 2.2 (Froyo) ve HTC Sense ile Arama Geçmişi kullanıyorum.


Bunu engellememin yolu Google Voice kullanmak. Bir arama yapmak üzereyken, gerçek numaramı veya Google Voice numaramı kullanma seçeneği sunar. Daha önce bazı yanlışlıkla yapılan çağrıları önlemeye yardımcı oldu ... Bunun için tasarlanmış bir uygulama olacağını düşünürdüm.
Bryan Denny

@BryanDenny Aynı şeyi yapıyorum, cep aramalarını önlemek için oldukça iyi çalışıyor. Bulduğum tek sorun, zaman zaman gimps, sivilceli kapsama ile ilgili gibi görünüyor, ama emin değilim.
thunsaker

Yanıtlar:


6

Bu Çağrı Onayla uygulamasını deneyin . Bu uygulama size Çağrı Geçmişi dokunduğunuz kişiyi aramak veya Hangup olup olmadığını soracaktır.


Henüz denememiş olmama rağmen bu iyi bir çözüm gibi görünüyor. Android'de yerleşik isteğe bağlı bir 'çağrı onaylama' istemi olmadığından biraz şaşırdım. Sakar parmakları olanlarımız için dahil edilmesi bariz bir özellik gibi görünüyor.
Mike Green
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.