Google Haritalar'da oluşturduğum bir rotayı Navigasyon'da açabilir miyim?


11

Navigasyon uygulamasında bulunanlar gibi, bu haritayı telefonumda adım adım navigasyon alabilecek şekilde açabilmek isterim.

Ancak, deneylerime rağmen, bu imkansız görünüyor. Navigasyon ve Haritalar'ın aynı biçimlere ve koda dayalı olacağını düşünürdüm, ancak aralarında bir duvar var gibi görünüyor.

Masaüstünde bir harita oluşturmanın, düzenlemenin ve kaydetmenin ve daha sonra adım adım navigasyon için telefonumda görüntülenmesini sağlamanın herhangi bir yolu var mı?

Anahtar şu ki bunu bisiklet için kullanıyorum ve binerken telefonumu göremiyorum. Bu yüzden bir kulaklık almak ve dönüş talimatlarını duymak istiyorum.Teşekkürler, ama o adamın biraz farklı sorunları var gibi görünüyor. Çevrimdışı (buna ihtiyacım yok), Android 1.5'te (2.2 var) çalışması gerekiyor ve itiraf etmeliyim ki önerilen uygulamalar biraz kafam karıştı. Google Haritalar veya Navigator'ı yerine koymaları gerekiyor mu? Google Haritalar'da oluşturduğum haritaları masaüstümde nasıl açacaklarını veya kullanacaklarını açıkça göremiyorum.
Soru

Chrome'dan Telefona'yı denediniz mi?
ale

Hayır, ama deneyeceğim ve ne yaptığını göreceğim.
Soru

Yanıtlar:


2

Android için Google Haritalar'ın bisiklet seçeneği var. Açılır menüden seçmeniz yeterlidir.

resim açıklamasını buraya girin


2
Arayüzünüz benimkinden farklı. Telefonumun ekran görüntüsünü nasıl alacağımı bilmiyorum, ancak benimki (sürüm 5.5.0) bir arama kutusu ve üstte üç simge var (biri "Yerler" için, biri katmanlar için ve biri geçerli konumumu al). Sizin gibi Haritalar ve Gezinme simgesi yok. Arayüzünüzü almak için ne yapmalıyım? (Ayrıca, bu yanıtı takdir ederken, yine de oluşturulan rotaları içe aktarmak istiyorum, bu yüzden bu soruya doğrudan bir cevap diyemedim.)
Soru

1

İlk önce masaüstünde Google hesabınıza giriş yapın ve Google haritalarını açın, sürmek istediğiniz rotayı bulun ve solunuzda haritalarıma kaydet'i tıklayın ve google hesabınıza kaydedin

Ardından Google haritalarınızı Android mobil cihazınızda açabileceğiniz seçeneklerde görebilirsiniz Yerlerim seçenekleri üzerine tıklayın (internet bağlantınız olduğu varsayılarak) rota haritanızda açılacak ve oradan arabayla yol tarifleri almayı seçebilirsiniz ve Android haritaları;) şerefe ..........


1
Bu, geçerli konumunuzdan seçtiğiniz başlangıç ​​/ bitiş noktasına gider.
cjk

Bu benim için 4.0.3 üzerinde çalışıyor
Eric Cloninger

@Cjk ile aynı deneyime sahibim. Bu yöntem kaydedilen bir konumu alır ve ardından o konumun geçerli konumundan bir rota belirler. Bu, tüm rotayı çizmek ve sonra o rotayı takip edebilmek için aynı şey değildir, bu da soruda umulduğu şeydir.
Soru
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.