Android için DLNA özellikli bir medya oynatıcı var mı?


13

Android için DLNA uyumlu bir medya oynatıcı uygulaması var mı?


Oldukça yinelenen değil, aynı zamanda android.stackexchange.com/questions/1660/…
GAThrawn

Android için bir DLNA oyuncuları var. Google google'da DLNA aramalısınız.

Yanıtlar:5

İstemci olarak da çalışır mı? Android cihazımda bilgisayarımda depolanan filmleri izlemekle ilgileniyorum ...
Pitto

evet, ancak sunucunuzun
.mkv

Bu yazılım GÜZEL! Sadece pc tarafında iyi bir sunucu bulmalıyım ... Windows Media Player'ın Windows 7 tarafında iyi çalıştığını gördüm ... Xbmc kullanmak istiyorum ama şansım yoktu: Kütüphanesini göremiyorum telefondan.
Pitto


2

All Share, Samsung telefonlarında DLNA sunucusundan DLNA ortamını oynatıp indiren bir uygulamadır. Tüm Paylaşım, telefonun dosyalarını bir DLNA cihazında oynatmak veya bir DLNA sunucusundan telefon aracılığıyla dosya akışı yapmak ve daha sonra bir 3. DLNA cihazında oynatmak için de kullanılabilir.1

Skifta'yı kullanabilirsiniz . Cihazınızda yüklü herhangi bir oynatıcıda DLNA sunucusundan dosyaları oynatacaktır. Ayrıca bir medya sunucusu ve denetleyici olabilir. Açıklama, uygulamanın DLNA Sertifikalı olduğunu söylüyor.1

Elbette, BubbleUPnP ve bir oynatıcı (örn. MX Player ) gibi bir UPnP denetleyicisine ihtiyacınız vardır . UPnP aracılığıyla yayın yapmak için gereken tek şey bu. En azından MediaTomb ile benim için iyi çalışıyor .


0

uPNP akış için benim için mükemmel çalışıyor. Bununla birlikte stok videosunu / Mobo videosunu kullanıyorum ve sunucuma koyduğum her şeyi akışa alabildim.


0

Bu amaçla ben Sklift ve bazı diğer DLNA apps.But Şimdi kullanıyorum kullandım ArkMC benim Kusursuz fotoğraf ve 1080p video akışı için izin çünkü.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.