Galaxy S yanlışlıkla ekran görüntüsü alıyor


9

2.2'deki Galaxy S, geri düğmesini basılı tutarak ve aynı anda ana sayfa düğmesine dokunarak ekran görüntüsü almayı destekler. Ancak telefonumu ara sıra sadece arkaya veya sadece ev düğmesine dokunduğumda buluyorum (ki çok şey yapıyorum).

Bu elverişsiz, ancak ekran görüntüsü almayı çok umursamıyorum, ama benim için en büyük sorun, bir kamera sesi çıkarması. Bu, sadece bir fotoğraf çektiniz gibi ses çıkarır ve kamusal alanlarda sizi utanç verici bir duruma sokabilir. İnsanlar bir takipçi, sürüngen olduğunuzu düşünebilir ya da bazı durumlarda yanlışlıkla polisle kavga veya sorun yaşayabileceğinizi düşünebilir (Neyse ki bu durumların hiçbirine inmedim). Ama oldukça tehlikeli.

Aynı problemi olan var mı? Bunu nasıl durdurabilirim veya en azından sesi nasıl kapatabilirim (telefonumu sessiz moda koymak dışında)


Bunu birkaç kez yaşadım. Bazen telefon gecikme düğmesine basıldığında gecikir, bu nedenle geri tuşuna basıldığında eve PLUS eve dönüşü de zorlanabilir. TouchWiz kaldırılmış özel bir ROM kullanmanın yardımcı olup olmayacağını merak ediyorum. Bu aslında işlevselliği tamamen kaldırabilir.
Matthew

Yanıtlar:


1

Git Settings -> Applications -> Running Servicesve ScreenCaptureServicebitirmek için tıkla . Bir görev katili almadığınız veya bir şekilde kaldıramadığınız sürece, telefonunuzu her başlattığınızda bunu yapmanız gerekecektir, ancak bunlardan herhangi birinin başka yan etkileri olabilir.


1

As önerdi burada :

Telefonunuzdaki telefon uygulamasına gidin ve aşağıdakileri girin:

*#*#2663#*#*

Sizi Dokunmatik ekran sürüm ekranına götürecektir. Ekranda "Dokunmatik tuş FW güncellemesi" düğmesini tıklayın.


4
bunun ne yapması gerekiyor?
Nathan Fellman

Dokunmatik Tuş ürün yazılımını günceller.
Strabbi

Nereden? doğrudan Samsung'dan mı?
Nathan Fellman

1
bir kaynak gösterebilir misin? böylece telefonumu
kırmayacağımdan

1
İplikteki bir adam işe yaradığını söylüyor, diğeri anahtarlarını tamamen kırdığını söylüyor. Kulağa umut verici gelmiyor.
Matthew
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.