Chrome'daki tüm sekmeleri işaretlemenin bir yolu var mı?


22

Android için Chrome'da tüm sekmelere yer işareti koymanın bir yolu var mı? (yani sağ tıklama ve Ctrlişlevler mevcut değildir)

Yardımcı olursa, Android tablet kullanıyorum .


Bu doğrudan bir cevap değil, bir fikirdir. Demek istediğim, Chrome'un tüm açık sekmeler listesindeki bir dosyayı okuduğu gibi, senkronize etmek için de, bu URL'leri okuyan ve kopyalayan bir mikro uygulama gibi bir komut dosyası veya küçük bir program yapmak mümkün olmalıdır.
Cervantes

Yanıtlar:


15

Bunu yapmanın bir yolunu ararken bu soruyla karşılaştım ve Android için Chrome'un şu anda bu seçeneğe sahip olmadığı anlaşılıyor.

Aşağıdakiler geçici bir çözüm olarak benim için yararlı oldu:

  • Masaüstünüzde Chrome'u açın (tabletinizde olduğu gibi aynı hesaba giriş yapın).
  • Yeni bir pencerede, ya basın (Ctrl + H) ya da 'Ayarlar> Geçmiş ve son sekmeler> Geçmiş'e gidin.
  • Oradan, cihaza göre sıralanmış Geçmişinizi / Sekmelerinizi göstermelidir.
  • Tabletinizin adının yanında, aşağıyı gösteren oklu küçük bir kutu olmalıdır. Buna tıklamak, 'Listeyi Daralt' veya 'Tümünü Aç' seçeneklerini sunar.
  • 'Tümünü Aç'ı seçin; tabletinizdeki tüm sekmeler açılmalıdır.
  • Şimdi ya (Ctrl + ÜstKrkt + D) tuşlarına basabilir veya sekmelerden birine sağ tıklayıp all Tüm sekmeleri yer imlerine ekle 'seçeneğini seçebilirsiniz.
  • Yer imleriniz için bir klasör seçin; ayarlamanız gerekir.

Verilmiş, bir düğmeye basmaktan biraz daha fazla bacak çalışması, ancak tabletinizde yer imi gerektiren 100+ sekme olduğunda bulduğum tek gerçek seçenek.


9
Masaüstüne bu senkronizasyon aslında çok güvenilir değil. Android'de Chrome'da açık yaklaşık 100 sekme var ve masaüstünde bunların sadece yarısını gösteriyor. Şimdi bunları yer imlerine eklediğimde, cep telefonumda> 50 açık olmasına rağmen, artık masaüstünde herhangi bir sekme göstermiyor (veya yalnızca 1-2). Bu birkaç hafta önceydi, beklemek, telefonun yeniden başlatılması vb.
Ela782,


-2

Bir krom uzantısı kullanın. Bu gibi: BookMark Sekmelerim

Veya , tüm açık TAB'lerin doğrudan linklerini almak için Bu URL'leri Kopyala'yı kullanabilirsiniz . Farklı kaydet .html(en kolay biçim, ancak yalnızca mevcut değil) ve Chrome'un yerleşik alma özelliğini kullanarak buradan yer imleri / sık kullanılanlar olarak kolayca içe aktarın. Bir Apple ürün tabletiniz olmadığını varsayalım.

örn .: Chrome ayarları düğmesi ( Krom) >> Yer imleri >> Yer imlerini içe aktar >> Yer imleri .HTML dosyası >> Oluşturulan .HTML dosyasına yönlendir


8
Android için Chrome, uzantıları desteklemiyor.
LJD200
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.