S-Health verilerini Samsung S6'dan kullanılabilir bir veri formatına dışa aktarmak mümkün müdür?


13

S-Health verilerini Samsung S6'dan kullanılabilir bir veri formatına dışa aktarmak mümkün müdür?

Örneğin, CSV veya benzerine, böylece Excel'e aktarabilirim

Yanıtlar:


4

Dışa aktarmanın birkaç yolu vardır. Ayarlar> Cihaz Hakkında'da çalışmaz ve bir SM-G900'ünüz olduğunu doğrular mı?

1: developer.samsung.com/health adresine gidin ve Samsung Digital Health SDK'sını indirin Dosyaları çıkarın ve ProgrammingGuide_SHealthService.pdf dosyasını okuyun. S Health'in "Geliştirici Moduna" nasıl yerleştirileceğini öğrenmek için Health Data / tools'dan DataViewer- 1.2.0.apk CSV dışa aktarabilirsiniz veri görüntüleme uygulaması almak için. Bir kez tüm kurulum telefonu yeniden başlatın ve tüm ihracat iyi.

2: dataviewer.apk dosyasını bilgisayarınıza değil, telefonunuza yüklemeniz gerekir. S Heath'da geliştirici modunu açtığınızdan emin olun. S Sağlık hakkında daha fazla ayar - S Sağlık bölümüne gidin. "Güncellemeleri kontrol et" in hemen üstünde, sürüme 10 kez hafifçe vurun. Çalışırsa geliştirici moduna geçecektir. Telefonunuzda web tarayıcınıza gidin ve geliştirici samsung com / health ve download adresine gidin. İndirildikten sonra zip dosyasını ayıklamanız ve dataviewer.apk dosyasını bulmanız ve yüklemeniz gerekir. Telefonunuzu yeniden başlatın.

Programlama kılavuzunu okuyun, çünkü görüntülemek istediğiniz her öğe için veri görüntüleyici ile S Health arasında veri senkronizasyonu iznini açmanız gerekir.

Verileri Dışa Aktarmak için, veri görüntüleyicinin ana ekranına gidin ve daha fazlası verileri dışa aktardığınız yerdir. Verileri dışa aktardıktan sonra, dosyayı bulmak ve kendinize e-posta ile göndermek için dosya komutanı gibi bir dosya yöneticisi kullanmanız gerekir. Sağlık verileri klasörü altında olmalıdır. Örneğin gerçek siteye bağlantı gibi depolama / taklit / oN sağlık / com.samsung.health.blood basıncı.201601310420.csv altında bulunur .


3
Mükemmel ... başka biri için, sürümün derleme numarası bölümüne açıkça tıklamanız gerekir. Veri Görüntüleyicinin verilere erişmesine izin vermek için S-Health'teki veri izinlerini de etkinleştirmeniz gerekir. Sonunda S-Health'i Geliştirici moduna ayarladıktan sonra her iki uygulamayı da kapatıp yeniden başlatmam gerekiyordu
SteveC

DataViewer'ın yeni sürümlerinin (1.3.1 gibi) dışa aktarma işlevi olmadığını unutmayın !! Birisi 1.2.1'i GitHub deposuna yükledi: github.com/emomper23/PsychVR/blob/master/S%20Health/… . Bunu yüklemek benim için çalıştı.
mircealungu


2

S-Health'in son sürümü, yerleşik bir özellik olarak dışa aktarıldı, ancak yalnızca GPS verileri ve yalnızca GPX dosyası olarak.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.