Senkronize edilmiş adres defteri girişlerini bluetooth araç kiti ile sınırlayın


11

Bluetooth üzerinden erişirken adres defteri girişlerini belirli bir kategoriyle sınırlayan bir uygulama var mı (çünkü bir özellik olarak görmüyorum)?

Arabam sadece 1000 telefon numarası alacak, ancak telefondaki adres defterim yaklaşık 1400. Meslektaşlarımın arabası sadece 500 alacak ve listesi 900 uzun.

Listeyi sınırlamanın bir yolu olsaydı, daha hızlı senkronize etmesine ve hayati insanları kaçırmamasına izin verirdi ...

Böyle bir şey gören var mı? WindowsMobile kullanırken bunu yapmak için http://www.jetwaremobile.com/ adresinden bir ürün kullandım - Android eşdeğeri var mı?

-Craig

Yanıtlar:


1

Bu çözümün bazı Android telefonlarda çalışacağını unutmayın, ancak hepsinde değil.

Şu an itibariyle en iyi bahsiniz grup oluşturmaktır. Kişiler'e veya Kişilere (telefona bağlı olarak) gidin, gruplarınızı görüntüleyin ve ardından yeni bir tane oluşturun (genellikle menü ve ardından Grup Ekle'yi seçerek yapılır. Daha sonra istediğiniz grubu bu gruba ekleyin (çevrimiçi olmak en kolay yol olabilir) bir bilgisayar ve bunu yapın.

Ardından gruplarınızın ayarlarına veya ana kişi ekranından gidin ve yalnızca bu grubu görünür olarak gösterip gösteremeyeceğinize bakın. Telefonumda gösterilecek ve gösterilmeyecek ayrı grupları seçemiyorum. Ancak diğer Android telefonların bunu yapabileceğini düşünüyorum. "Görüntüle" seçeneğini bulun.


(HTC Desire) Gruplarımı Exchange para biriminden senkronize etti - ancak grup-grup görüntüleme seçeneği yok. Sadece senkronize edilmiş hesapları görüntüleme / görüntüleme yeteneği.
CrayFishUK

1
Evet, bu işlev mevcut değil. Bunun üzerinde çalışan Google ekibine bir şekilde e-posta gönderebilmeniz veya bunu tartışan Google grubunu bulup yorumunuzu burada bırakabilirsiniz. Bu arada bunu çözen bir uygulamaya dikkat edin.
Webs

1

Bu konuda bir ilerleme oldu mu? Medieval Software'den "Bluetooth File Transfer" adlı bir program buldum, ancak henüz denemedim.

http://www.medieval.it )

Tamam, denedim ama başarısız oldu


1
Hayır! Bu sadece BT cihazları arasındaki dosya / medya aktarımlarını yönetmenizi sağlar.
CrayFishUK

0

Geçici bir çözüm olarak ve @webs yanıtından ilham alarak - neden ek bir Google hesabı oluşturmuyorsunuz, bu hesaba Bluetooth kişilerinizi girin (web arayüzü üzerinden içe / dışa aktararak) ve bunu telefonunuzla senkronize edin.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.