Galaxy S'in resmi mesajlaşma uygulamasındaki “oluşturma modu” nedir?


12

Resmi mesajlaşma uygulamasını açarsanız, menüye ve ardından ayarlara gidin , aşağıdaki seçeneklere sahip bir ayar "oluşturma modu" vardır (bu sırayla):

  • kısıtlı
  • uyarı
  • Bedava

Bu ne değişir? Bu bir yerde belgelendi mi?

Yanıtlar:


12

Bir itibaren "mms oluşturma modu" için Google arama buldum bu diyor ki (diğerleri arasında):

MMS oluşturma modu - Cihazınızın, şebeke veya alıcı cihaz tarafından desteklenmeyen multimedya mesajlarına içerik eklemenizi engellemesi için Sınırlı'yı seçin . Bu tür içeriğin dahil edilmesiyle ilgili uyarılar almak için Kılavuzlu seçeneğini belirleyin . Ek türünde kısıtlama bulunmayan bir multimedya mesajı oluşturmak için Ücretsiz seçeneğini belirleyin . Kısıtlı'yı seçerseniz , multimedya sunumları oluşturmak mümkün değildir.


1

Uzunluğu 3 metreden uzun olan iletiler SMS (resimli metinler) yerine MMS (resimli iletiler) olarak gönderilir, böylece metinlerden daha pahalıya mal olur veya sözleşmenizin dışında kalır (önceden ödenmiş metinleriniz varsa).

  • Bu ayarı 'Ücretsiz' olarak bırakırsanız, MMS'e dönüştürme işlemi hiçbir uyarı yapılmadan gerçekleşir.
  • Bu ayarı 'Uyarı' olarak bırakırsanız, 3 metreden daha uzun bir mesaj yazdığınızda ekranınızda kısa bir uyarı mesajı yanıp söner.
  • 'Kısıtlı' seçeneğine sahipseniz, bir seferde daha uzun bir mesaj yazamamanız gerekir, ancak Galaxy Ace'imin 'Kısıtlı' olarak ayarlandığını ve yine de yanlışlıkla uzun bir mesaj göndermeyi başardığımı söylemeliyim MMS olarak.
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.