Belirli bir kişiden gelen mesajları otomatik olarak sil


9

Bir listeye kişi veya numara ekleyebileceğiniz bir uygulama var mı ve bu listedeki herkes size bir metin göndermeye çalıştıklarında metin mesajlarını otomatik olarak silecek mi? Tercihen bu listeye sahip olabilecek biri şifre korumalı olabilir.


3
Neden onları sadece operatörünüzle engellemiyorsunuz? Size güçlük (ve bir metin planınız yoksa SMS ücretleri) kurtaracak.
Matthew

1
@MatthewRead operatörünüzü engelleme, her ülkede bekleyebileceğiniz bir şey olmaktan uzaktır. İsveç'te birkaç büyük taşıyıcının hizmeti sunmadığını biliyorum.
pzkpfw

Yanıtlar:


0

Bir numarayı engellediğinizde, o numaradan gelen tüm çağrıları ve mesajları otomatik olarak engeller ve ayrıca onlarla yaptığınız tüm konuşmaları siler. Bu yüzden size hiç ulaşamayacaklar ve ne yaparlarsa yapsınlar u ile iletişim kuramayacaklar. Bir kişiyi engellediğinizde, telefon numarası da silinir. Onları aramaya veya mesaj atmaya çalışırsanız, onları zaten engellediğinizden de geçmez. Hiçbiriniz birbirinizle temas kuramadığınız için sorun olmayacak. Gitmenin en iyi yolu bu. Umarım yardımcı olabilirim.


0

Şu anda bunun için harici bir uygulamaya ihtiyacınız yok, uzun zamandır Android'in bir özelliği oldu. Engellenen gönderenlerden gelen iletiler varışta silinir, böylece cihazınızda bile görünmezler.

Go Telefon -> Daha -> Ayarlar -> Çağrı engelleme -> Blok liste ve engellemek istediğiniz numarayı ekleyin.

Alternatif olarak, telefon kaydınıza veya SMS listesine gidin ve Diğer -> Numarayı engelle'yi seçin .


0

Tüm bu cevapları okudum ama Samsung cep telefonu kullanan herkes için maalesef telefon numaradan gelen mesajları bloke ediyor ve ayarlarda engellenen mesajları finanse ediyor. Bu çok garip bir fikirdir ve sizi üzen veya rahatsız eden mesajları görmeye çalışmıyorsanız yardımcı olmaz. Engellenen bir numaranın sizi ne zaman aradığını da gösterir


-1

Bir uygulamayı Play Store'dan indirebilirsiniz - kısa mesajları ve hatta telefon görüşmelerini engelleyebilir. Truecaller'ı deneyin, kişiyi bloke götürecek Kara Listeye ekleyin


-2

SpamHound SMS Spam Filtresini denemenizi öneririm (iOS için https://itunes.apple.com/app/id1263185195 , Android için https://play.google.com/store/apps/details?id=com.redwerk. spamhound ). Bu uygulamada, belirli gönderenleri veya özel metin içeren mesajları engelleyen filtreleme kuralları oluşturabilirsiniz. Tüm spam iletiler Önemsiz klasörüne gönderilir ve siz bunları almazsınız. Umarım SpamHound ile can sıkıcı spam göndericilerinden kurtulursunuz!


Bu uygulama ile ilişkiniz nedir? Geliştiriciyi tanıyor musunuz, yoksa yalnızca memnun bir müşteri misiniz?
Dan Hulme
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.