Swype klavyesi ile bir backtick girme


15

Samsung Galaxy S cihazım var ve varsayılan olarak Swype klavyeyi kullanıyorum (Tamam, bağımlıyım). Swype kullanarak, `soru cevaplama veya bu SE sitelerine yorum ekleme yeteneğimi sınırlayan backtick karakterini bulamıyorum . Android klavyede var, ancak bir yazı girerek Ayarlar> Yerel Ayarlar ve metin ortasında bir ağrı, özellikle daha sonra Swype'a geri dönmek istersem iki kez yapmam gerekiyorsa.

Sanırım mevcut tüm karakterleri (uzun basış, ekstra uzun basış, sembol tuşu, vb.) Kapsamlı bir şekilde araştırdım. Swype klavyesinde backtick var mı ve fark etmedim mi? Değilse, Swype klavyeyi backtick'i içerecek şekilde özelleştirebileceğim bir yol var mı?


BTW, swype geliştiricilerinin sorunun son 7 aydır farkında olduğu anlaşılıyor. Şimdiye kadar düzeltileceğini düşünürdüm. swype.uservoice.com/forums/55960-swype-for-android-beta/… - Will Z 19 Ekim, 13:25
Will Z

Yanıtlar:


9

StackExchange sitelerine kod girerken yalnızca geriliğe ihtiyacınız varsa, karakteri yazmak için hiçbir neden yoktur.

Soru veya Cevap kutusuna her girdiğinizde, kutunun hemen üzerinde bir dizi simge vardır, 101 010düğmeye basmak mevcut imlecin bulunduğu konumdaki metin kutusuna bir çift eşleşen backticks koyar, aralarında bazı değiştirilebilir metinler var, şimdi sadece bu metnin üzerine Swype yazın (veya yapıştırın). Swype özellikli Galaxy S cihazımda mükemmel çalışıyor.

Düzenle Swype'ın daha yeni sürümleri için MiquelFire'ın , backtick'in artık .'boşluk çubuğunun yanındaki tuşta genişletilmiş bir karakter olarak bulunduğu cevabına bakın .


Hah! Web tarayıcısını kullanırken telefonumu genellikle yatay modda kullanıyorum, bu yüzden bu düğmeleri bile göremiyorum, ancak 90 derece çevirmek yeterince kolay. Yanıt kutusuna bir yorum yazabileceğimi fark ettim, sonra kesip yorum kutusuna geçebiliyorum!
Niall C.

Görünüşe bakılırsa, backtick, Extra-Long-Press-on- "." en azından Samsung Galaxy S2'de bulunan SWYPE sürüm 2.72'den.
sabre23t

10

Arka kene Swype'da olmadığına dair bir başka onay. Ancak, geçmek için o derin kazmak zorunda değilsiniz .. Giriş alanında uzun basın, "Giriş yöntemi" seçin ve sonra Samsung veya Android klavyeleri seçebilirsiniz. Başka bir uzun basış ve iki tıklama ile Swype'a dönersiniz.


+1. Klavyeleri bu şekilde değiştirebileceğinizi bilmiyordum. Bu günlerden birinde RTFM'ye ihtiyacım olacak. :)
Niall C.

8

Tuşunu basılı '.tutmak size yazabileceğiniz ekstra karakterlerden oluşan bir menü sunar. Ben orada gördüm.

2012-10-09 Güncelleme: Kısa bir süre önce Swype'ın beta sürümünü kontrol ettim ve `` r4tuşa geçtiğini fark ettim , ancak orijinal cevabım hala telefonuma yerleşik Swype sürümü için geçerli. Swype'ın gelecekteki sürümleri özel anahtarları hareket ettirebilir ve onları avlamanız gerekebilir.


1
Swype'ın en son sürümünün buna izin verdiğini doğruladı.
Mufasa

-1

Bu sembolü daha önce telefonumda hiç kullanmadım, ancak Swype sürümüme baktım, Galaxy S sürümünü değil, yine de en son güncellemeyi gördüm ve backtick'i bulamadım. Görünüşe göre Swype ekibine bir e-posta göndermeniz gerekecek ve dinlediklerini veya onu kullanarak dolaşacaklarını umuyoruz. Üzgünüm dostum.


1
Bu soruya gerçekten cevap vermiyor.
ale
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.