Android ve iTunes


Yanıtlar:


16

Evet, DoubleTwist'i Apple tarafından DRM'ledilmemiş şarkılarla sınırlı olsanız da iTunes ile eşitlemek için TuneSync (veya yalnızca TuneSync) ile birlikte kullanabilirsiniz.

Ayrıca Notpod ile telefonunuzda herhangi bir uygulama olmadan da yapabilirsiniz (yalnızca Windows).

Bunlardan herhangi birinin farkında olduğum tek dezavantajı DRM'yi kullanamamak ve insanlar bazı güvenilmezliklerini bildirmişlerdir. Genel olarak iTunes'u Android ile senkronize etmedeki sorun bugün işe yarayabileceği yönünde ancak Apple bir güncellemede bir şeyi değiştirirse, bir başkası başka bir işle karşılaşana kadar kilitlenebilirsiniz. Şimdi hepiniz Android iseniz, iTunes'u resimden tamamen kesmenizi tavsiye ederim.

Düzenleme: İşte karşılaştığım birkaç seçenek daha var harika:

  1. Dazzboard
  2. iSyncr WiFi Eklentisi . Bir uygulamaya ve masaüstü istemcisine ihtiyacınız var. Uygulamanın biraz maliyeti ancak masaüstü yazılımı ücretsizdir. Bu şimdiye kadarki en havalı seçenek gibi görünüyor.

Düzenleme 2: Başka bir uygulamaya başladım ...

  • Müzik WithMe : Telefonunuzu iTunes'u Wifi veya 3G üzerinden senkronize eder. Müzik yayını yapmaz, telefonunuza indirir. Ayrıca, DRM'd parçalarını kaldırabileceğini sanmıyorum. Özellikle şu anki yıldız incelemelerinden daha az olan 15 $ 'a göre biraz pahalı, ama izlemesi gereken biri olabilir.

Dazzboard sadece bazı cihazları tamamen destekliyor: dazzboard.com/help
Casebash

Notpod için +1 (önceden iTunes Agent). Sadece aradığım şeydi.
Ben4

Bunu yapmanın en kolay yolu Google Müzik ve özellikle de Google Müzik Yöneticisi'ni kullanmaktır.

  1. Music.google.com adresine gidin ve Müzik Yöneticisini indirin.
  2. Bilgisayarınızdaki arka planda çalışır ve yeni indirmeler / satın almalar dahil olmak üzere iTunes'daki her şeyi Google Müzik'e yükler.
  3. Sonunda Google Müzik uygulamasını Androidinize indirin ve hazırsınız.

Birkaç uyarılar:

  • Bu tek yönlü bir senkronizasyon gibi görünüyor. Bu yüzden iTunes'dan bir dosyayı silmek Google Müzik'ten silinmeyecek veya tam tersi
  • Android'deki Google Müzik uygulaması iTunes / iPhone modelinden biraz farklı. Açıkça bu şekilde ayarlamadıysanız, müzik otomatik olarak telefona indirilmez. Varsayılan olarak, internet bağlantısı gerektiren müziği aktarmanız gerekir.
  • Apple DRMed içeriği Google Müzik’e yüklenemez ve bu nedenle bu yöntem kullanılarak aktarılamaz.

Müziğin telefonunuza indirilmesi için ayarlamanın kolay bir yolu var mı?
Lauren
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.