Şimdi Google'da Okunacak Öyküleri nasıl kapatabilirim?


27

Artık Google'da Okunacak Hikayeler kartlarını görmek istemiyorum. Bu özelliği kapatmanın bir yolu var mı? Yalnızca belirli web siteleri için kapatma seçeneğini görebiliyorum.

Yanıtlar:


8

Google’ın Google Asistan’ı Google Asistan’ın yerine 19 Temmuz 2017’de yeniden tasarlamasından bu yana , okumak için Hikayeleri kaldırmaktan başka her kaynağı / konuyu engellemenin kolay yolu yoktur .

James Wald yorumladı :

Her bir karttaki "Hikayelere ilgi duymuyor ..." u kullanarak her bir kaynağı engelleyerek "Okunacak Hikayeler" bölümünü yenebildim. Hikayeler bölümü şimdi Google Asistan yayınımdan kaldı. Yüzlerce kaynak var, bu yüzden biraz zaman aldı.

Ancak aynı zamanda bahsettiler ,

Bahsetmeye değer tek ekleme, Google’ın zaman içinde ek hikaye kaynaklarıyla eşleşmesidir, bu nedenle Hikayeler bölümü daha fazla manuel engelleme gerektiren yeniden görünme eğilimindedir. Ne de olsa böyle iyi bir çözüm olmayabilir.

(Not: kişisel olarak test edilmemiştir)


2
Ben zaten "Web’in dört bir yanından tavsiye almakla ilgileniyorum" demiştim. Ayrıca Google Asistan
sürümümde

Her bir karttaki "Hikayelere ilgi duymuyor ..." u kullanarak her bir kaynağı engelleyerek "Okunacak Hikayeler" bölümünü yenebildim. Hikayeler bölümü şimdi Google Asistan yayınımdan kaldı. Yüzlerce kaynak var, bu yüzden biraz zaman aldı.
James Wald

@JamesWald Bunu yeni bir cevap olarak ekler misiniz? İyi öneriler, artık geçerli olmayan eski bir cevabın yorumlarına gömülmeden cevaplar olarak görülmelidir.
Dan Hulme,

Bu ağda korumalı bir soruya cevap göndermek için yeterli itibar puanım yok, ancak yorumumu kopyalayıp yeni bir cevap gönderebilirseniz, çekinmeyin. Bahsetmeye değer tek ekleme, Google’ın zaman içinde ek hikaye kaynaklarıyla eşleşmesidir, bu nedenle Hikayeler bölümü daha fazla manuel engelleme gerektiren yeniden görünme eğilimindedir. Ne de olsa böyle iyi bir çözüm olmayabilir.
James Wald,

4

Tüm aramalarınızı ve göz atma geçmişinizi kaydeden (ve muhtemelen google’ın görmesine izin veren) Web ve Uygulama Etkinliğini açmadan okumak için hikayeleri kapatamıyorsunuz gibi görünüyor.

Böylece (a) Google Asistan'ı kullanamazsınız (b) tıkırtı tıklatma "rahatsızlığı" ile rahatsız olabilir (c) Google’ın tüm aramalarınızı ve tarama geçmişinizi görmesine, kaydetmesine ve izlemesine izin verir veya (d) sınıfta bir eylem başlatır. dava.-3

Masaüstünde uzun basın, "Ayarlar" a basın, "Yayınla" ya basın, "Evet / Hayır" yayınını açın.

görüntü tanımını buraya girin

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.