Android Market'in kötü / yaramaz uygulamalar göstermesini nasıl durdurabilirim?


9

Xoom ile Honeycomb kullanıyorum, pazardaki tüm kötü yaramaz uygulamaları görmek çok can sıkıcı, örneğin "Kütüphaneler ve Demolar" kategorisinde. Onları görmezden gelip indiremesek de, bu şeylerin orada olması gerektiğini düşünmüyorum, çünkü çocuklar işletim sistemini de kullanıyor.

Piyasada bunların hepsinin olması normal mi (örneğin Koreli Seksi kızlar, vb.)? Yoksa Xoom'um ihlal edildi mi? Ayrıca bir HTC Desire cihazım var ve bu uygulamalar bu cihazda görünmüyor.

Yanıtlar:


21

Android Market, bu Uygulamaların çoğunu filtrelemesi gereken bir içerik Filtresi'ne sahiptir. Derecelendirmeler

 • Herkes
 • Düşük Vade
 • Orta Vadeli
 • Yüksek olgunluk

Android 2.3 ve altı

 1. Android Market'i açın.
 2. Menü'ye basın ve Ayarlar'a dokunun.
 3. 'Filtreleme seviyesini seç' seçeneğine dokunun ve istediğiniz ayarı seçin.
 4. Ayarları kilitlemek için kilit simgesine dokunun ve bir PIN kodu girin.

Android 3.0 ve üstü

 1. Android Market'i açın.
 2. Sağ üst köşedeki Menü'ye basın.
 3. 'Uygulama İçeriği Filtresi'ne dokunun ve istediğiniz ayarı seçin.
 4. Ayarları kilitlemek için kilit simgesine dokunun ve bir PIN kodu girin.

Kaynak


Cevaplarınız için teşekkürler, ama olgunluğun kullanımla ilgili, daha gelişmiş anlamına geldiği izlenimindeydim. Burada bir tür olgunluk değil. Ve "sözde uygulamalar" hala düşük olgunlukta. Teşekkürler.
Android ya da değil

4
Android veya değil: Bu soruya bir göz atmak isteyebilirsiniz: android.stackexchange.com/questions/6190/… Ancak bu soru yetişkin içeriğinin genel olarak engellenmesi ile ilgilidir. Bir çocuğa internet erişimi olan bir akıllı telefon verirseniz, çıplaklık piyasası uygulamaları en az sorununuz olacaktır. İnternet kötü şeylerle dolu ...
Flow

2
@Androidornot, Market'teki Yüksek Olgunluk tanımını okuduğunuzda "Bu kategorideki uygulamalar sık ​​sık cinsel ve müstehcen içerik örnekleri üzerinde yoğunlaşabilir veya bunlara yer verebilir; grafik şiddet; sosyal özellikler; kumar simülasyonu ve güçlü alkol, tütün ve Uygulamalar, kullanıcının rızasıyla paylaşım veya yayınlama amacıyla kullanıcı konum verilerini toplayabilir. " bu yüzden gelişmiş kullanım yerine içerik filtreleme ile ilgilidir.
GAThrawn

@Flow üzgünüz, aynı cevapları aynı anda yayınladık ve aynı Market Yardım sayfasına bağlantı verdik!
GAThrawn

Teşekkürler .. Bence burada böyle bir içerik, kendi web sitesi Tamam, Android pazarına dahil edilmemesi gerektiğini. Yardımların için teşekkür ederim. "Açmak" kötü niyetli insanlar mahvedinceye kadar iyidir.
Android ya da değil

5

Market'teki uygulamalar, "olgunluk düzeyleri" için önceden derecelendirilmelidir. Market uygulamasına ve ardından Ayarlar'a giderseniz bir İçerik Filtreleme seçeneğiniz olmalıdır.

"Yüksek Olgunluk" işaretini kaldırmak, tüm "yalnızca yetişkinlere uygun" uygulamaları Market görünümünüzden kaldırmalıdır.

Daha fazla bilgi için bu Google Yardım makalesine bakın: Uygulama İçeriği Derecelendirmeleri

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.