Birden Çok Google Hesabı ve Pazar


10

Aşağıdaki gibi birden çok Google hesabım var:

  1. Hesap A (birincil hesabım).
  2. Hesap B
  3. Hesap C

Gmail için yalnızca fazladan iki hesabım var (alanlar için Google Apps üzerinden) ve bunları başka bir şey için kullanmıyorum.

Hesap A'yı yalnızca piyasada kullanmak istiyorum. Şu anda pazar uygulamasının Hesap B'yi kullanmaya devam ettiği can sıkıcı bir sorunum var, bu yüzden yanlışlıkla Hesap B'ye bir şeyler indiriyorum.

Zaten bu diğer hesapları piyasadan kaldırabilir veya bir çeşit varsayılan hesap ayarlayabilir miyim?

Teşekkürler

Güncelleme : Piyasa uygulamasında menüye basabileceğimi ve farklı bir hesap seçebileceğimi biliyorum, ancak bu Hesap B'yi varsayılan olarak can sıkıcı olduğu için can sıkıcı bir durum. ve sonra B. B hesabını kontrol ettiği için bunu aktif hesap olarak bırakır. C Hesabı hiçbir zaman bir uygulama indirmediğinden güncellemeleri kontrol etmez.


Aynı sorunu yaşıyorum: Telefonumda tek bir hesapla (A) başladım, birkaç hafta sonra ikinci bir hesap (B) ekledim ve şimdi piyasa B'ye ayarlandı. OP'nin dediği gibi, manuel olarak geçiş yapabilirim menü üzerinden, ama ben her zaman yapmak zorunda gibi görünüyor pazar uygulamasını açın. Bu yüzden @ Blundell'in aşağıdaki çözümünün işe yarayacağından şüpheliyim, çünkü yöntemi ilk önce bu karışıklığa nasıl girdiğim. Varsayılan piyasa hesabında kilitlenecek bir uygulama bulan var mı?
Zeke

@ Blundell'in çözümünü şimdi deneyecek zamanım yok. Ancak varsayılan hesabımı en son ekleyebilmem için ters sırayla yapmaya çalışacağım. Bu şu anda en son Hesap C göz ardı gibi çalışacağını düşünmese de
row1

Hiçbir zaman bir uygulama yüklememiş olan C hesabından güncelleme bildirimleri almam dışında neredeyse aynı sorunu yaşıyorum (hesabı sadece dün ekledim, bu yüzden% 100 olumluyum). Bilmiyorum (henüz), hala B için bildirim
alırsam

Yanıtlar:


2

Diğer Hesapları Market'ten kaldırmanın tek yolu, onları telefondan senkronize etmektir.

Ayarlar> Hesaplar ve Senkronizasyon> Google hesabını tıklayın> Hesabı Kaldır'a basın

Belki de üçünü de kaldırın, A Hesabınızı ekleyin, piyasayı yükleyin. Sonra gidin ve diğer iki hesabı Market üzerinden değil, Hesaplar ve Senkronizasyon yoluyla ekleyin.

Bu , Hesap A'yı varsayılan olarak bırakmalıdır.


2

Bu, piyasa uygulamasının 3.3.11 ve üstü sürümlerinde giderilmiş gibi görünüyor.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.