EVO 3D'm narsisistik ve kendi fotoğrafını çekmeyi bırakmıyor


13

SD kartım ekran kapakları ile doluyor. Demek istediğim, depolama alanımı vergilendiren büyük bir sorun değil. Yine de, ceplerimdeki tüm aktivitelerle , telefonum sık sık kendini bir web kamerası kızı gibi fotoğraflamak için zaman harcamaktan hoşlanıyor.

HTC'den hisse senedi EVO 3D kullanıyorum; kök yok, ekran kapağı uygulaması yok. Yerel ekran kaplaması olabileceğinden heyecan duyuyorum. Bununla birlikte, nasıl yapılacağını öğrenmek için Google'a gittiğimde, yerel olmayan talimatlar (yerel) veya sadece boktan sallamak için talimatlar var (denedim ve ekranları kaplamıyor) . Ben henüz bulamadım bazı key-combo tamamen mümkün olduğunu itiraf; ama varsa, devre dışı bırakmam / yeniden eşleştirmem gerekiyor.

Benim sorum iki kat;

  • Bu yüzden problemin klavye ve sandalye arasında olduğunu varsayarsak ve ekran kapaklarına yol açan davranışın değişmeyeceğini varsayarsak (yani telefonumu cebime koyarım); Telefonun ekran kaplamasını rastgele zamanlarda durdurmasını nasıl sağlayabilirim?
  • Aşağıdaki yorumda belirtildiği gibi, [LOCK + Home] düğmesine basmak HTC EVO 3D cihazımla ekran kapaklarını alacak; Bu düğmeler veya bu davranış yeniden eşleştirilebilir mi?

7
Bir yandan büyük başlık için +1, diğer yandan Evo 3D'de screencaps nasıl alınır bu önceki soruda android.stackexchange.com/questions/1759/… Tutma şekliniz / cebiniz hakkında bir şey var mı? veya bu düğmeleri özellikle savunmasız hale getiren bir durum mu?
GAThrawn

(A) Sonunda kombinasyonu bilmek sevindim, teşekkürler! (B) Ekran kapağını yeniden eşlemenin veya devre dışı bırakmanın bir yolu var mı? Ben bir kılıf kullanmıyorum ve tipik olarak tabanın cebin altındayken kulaklıkları var, kilit anahtarı hiçbir şeye karşı değil.
MFG

Kilit dibinin işini yapmadığı hissi üzerinde bir hata var ve eve vurduğunuzda bir ekran görüntüsü alınır. Evo 3D aynı soruna sahip olabilir ... çözüm yok AFAIK
Dr G

Yanıtlar:


1

Bu uygulamayı deneyebilirsiniz: ButtonRemapper (XDA Konu)

Bunu ihtiyaçlarınıza uygun şekilde nasıl yapılandıracağınızı anlamak biraz okuma gerektirir, ancak bittikten sonra sorununuzu çözmelidir.


Çok teşekkürler, maalesef telefonum köklü değil; root gerektirmeyen yeniden eşleme uygulamaları var mı?
MFG

Güvenlik nedenlerinden dolayı böyle düşünmüyorum. Bir şey görürsem sana geri döneceğim!
joweiser
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.