Örneğin, her gece otomatik Pazar güncellemeleri için zamanlamayı ayarlayabilir miyim?


31

Market yüklü uygulamalarımı güncellediğinde zamanlamanın bir yolu var mı? İdeal olarak her gece geç saatlerde çalıştırmak isterim, bu şekilde telefonu kullanırken onlarla uğraşmak zorunda kalmayacağım.


Harika bir soru Suan.
Boris_yo

Bu son zamanlarda beni deli ediyor. Belli bir oyun oynarken her zaman doğru şekilde güncellenir ve oyun bu süre zarfında art arda duraklar ve duraklar. Bunun hala bir seçenek olmadığına inanamıyorum.
William,

Yanıtlar:


3

% 100 emin değilim ama belki de tasker bunu yapabilir. Doğrudan yapamazsa ve köklü iseniz, gece vakti dışında Market'i öldürmek için tasker kullanabilirsiniz. Market geceleri bu şekilde uygulamalarınızı çalıştıracak ve yükleyecektir. Gündüzleri pazar öldürülecek ve uygulamalar yüklenmeyecek.


Bu aynı zamanda birinin Market'i kullanmasını engellemiyor mu? Market'in çalışması için Tasker işlevi devre dışı bırakılmalıdır.
onik

1
Evet, olurdu. Ancak, piyasa çalışıyorsa gündüz her 30 dakikada bir kontrol edip eğer varsa öldürün. Bu şekilde Market'i de kullanabilirsiniz. Umarım uygulamalar 30 dakika içinde güncellenmez.
roxan

Birinin, Market uygulamasını belirli bir zamanda açacak bir uygulama yazıp yazamayacağını merak ediyorum ve bir şekilde onu "güncellemesi" için zorlamak daha iyi ...
Suan

2

Market'i yalnızca Wi-Fi'ye bağlıyken uygulamaları güncelleyecek şekilde ayarlayabilirsiniz. Cihazınızı yalnızca evde Wi-Fi cihazına bağlarsanız, bu ayar sizin için hile yapabilir mi?

Market -> Menu-> Ayarlar -> Sadece Wi-Fi üzerinden güncelleme


Güncelleme : Bay Buster ve Power- Inside'ın yorumlarından bize bilgi :

"Yalnızca Wifi üzerinden Güncelle" ayarının yalnızca v3.3.11'deki Market uygulamasına eklenmiş görünüyor . Market uygulamanız daha eski bir sürüme takılıysa, Market uygulamasındaki verileri silerek bir güncellemeyi zorlamayı deneyebilir veya bu önceki soruda açıklanan şekilde güncellenmiş bir Market APK'sini manuel olarak indirip yükleyebilirsiniz .


Şahsen böyle bir seçenek bulamıyorum.
Boris_yo

Bu benim için Market ayarlarında ve bir süredir (şu anda Gingerbread Galaxy S'deki Market v3.4.4'te)
GAThrawn

2
@Boris_yo: Söyleyebileceğim en iyi, Wi-Fi üzerinden güncelleme sadece Market v3.3.11 civarında geldi. Bu özellik için Market'i güncellemeniz gerekir.
Bay Buster

1
@Boris_yo Bu pazarın yenilenmesine yardımcı olabilir.
Irfan

1
@cragmonkey, bunun için arka plan veri kullanımını kısıtlayan seçeneklere sahip olduğunuzu gösterir. Ayarlar'a, ardından Veri Kullanımına gidin, ardından menü seçeneğini tıklayın ve Ağ Kısıtlamaları'nı seçin, ardından listedeki yavaş wi-fi bağlantınızı bulabilir ve Android'in bu bağlantıyı test etmesini sağlayacak "ölçülü bağlantı" olarak ayarlamayı seçebilirsiniz. ölçülürse ve siz orada iken arka plan veri kullanımını ve uygulama güncellemelerini kapatır.
GAThrawn

1

Hayır, Market'te böyle bir işlev yoktur. Tüm uygulamalarınızda "otomatik güncelleme" ayarını belirleyebilirsiniz, ancak ne zaman güncelleneceklerini belirtemezsiniz.


3
Market'in bunu öne çıkıp çıkmadığını, yapmanın bir yolu olup olmadığını sormadı.
Matthew

0

Bunu yapmanın mükemmel bir yolu yoktur, ancak güncellemeleri 'kontrol etmenin' başka yolları da vardır. Otomatik güncellemeyi devre dışı bırakabilir veya ayarlardan yalnızca Wifi kullanarak. Ayrıca Google Play Store uygulamasını durdurmaya zorlayabilir ve daha sonra günün sonunda Wifi’ye bağlı olduğunuzda ve cihazınızı kullanmayacağınız zaman, uygulamayı tekrar açar ve güncellemeleri yükler.


0

Geçici Çözüm: Otomatik güncellemeleri tamamen devre dışı bıraktım ve telefonumu kullanmadığımda her akşam saat 10: 00'da ortaya çıkan ve ben yatağa girene kadar Otomatik güncellemeleri etkinleştiren bir hatırlatıcı ayarlıyorum .

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.