Odin ile TWRP yanıp söndükten sonra hiçbir şey olmuyor ve OEM kurtarma hala orada


18

Samsung Galaxy S5 kullanıyorum ve TWRP'yi Odin 3.07 ve 3.10 ile yanıp söndükten sonra kurtarma işlemimin hala varsayılan olduğunu görüyorum. Bu talimatları tam olarak kullanıyorum .

Android Sistem Kurtarma <3e>

Hiçbir şey olmamış gibi, bunu nasıl çözerim?


1
Uygulama mağazasından yüklenmiş TWRP uygulamasını kullanmak zorunda kaldım, telefonu cihaza parlattığınız TWRP kurtarma işlemine yeniden başlatacak bir yeniden başlatma işlevi var. TWRP Odin ile birlikte parlatılmış olmasına rağmen her zaman stok kurtarma işlemine giden bir SM-T535'im vardı. Uygulamayı kullanarak zamanlama ve düğme presleri vb.
David d C e Freitas 20

Yanıtlar:


24

Kurtarma işlemini yanıp sönmeden önce ODIN'de Otomatik Yeniden Başlat seçeneğinin işaretini kaldırın. Sonra kurtarma flaş. Yanıp söndükten sonra, Vol up + Power + Home düğmesine birlikte basarak cihazınızı indirme modundan doğrudan kurtarma moduna yeniden başlatın . Şimdi TWRP kurtarmanın cihazınızda önyüklendiğini göreceksiniz. Şimdi normal şekilde yeniden başlatabilirsiniz ve TWRP'niz kurulacaktır.


Daha eski Samsung'lar için (örn. Trend ST-5760 ve Duos ST-5762), indirme modu VolUp + VolDown + Power + Home
Paul Hicks

pil çekme aslında benim sorunumu çözdü.
thotwielder

cihazımın çıkarılabilir pili yok (J5 2017). kurtarma modundayken Vol up + Power + Home tuşlarına basmak hiçbir şey yapmaz. Başka öneriniz var mı? (Aynı yorum, gereksiz olduğum için üzgünüm)
Andy Weinstein

@AndyWeinstein Otomatik yeniden başlatma devre dışı bırakıldığında pili çıkarmanız gerekmez. Edge 7'de Odin'in bitmesini bekledim ve sonra kapatmak için Volume Down + Power + Home tuşlarına ve
TWRP'ye

Fantastik! İşe yaradı! Anlamayan biri için önceki yorumu genişletmeme izin verin (anlamadım). Pili gerçekten çıkarmanıza gerek yok. Odin'deki "otomatik yeniden başlat" seçeneğinin işaretini kaldırdığınızda ve ardından telefonu kapattığınızda (indirme modunu ilk başta başlatmanıza izin veren aynı tuş kombinasyonu), otomatik olarak yeniden başlatılmaz. Yani bu noktada kurtarma moduna girmek için tuş kombinasyonuna basabilirsiniz ve twrp'ye ulaşmanız gerekir.
Mugen

9

Bu sayfa başına ,

UYARI: Kök .zip'imizi uygulamadan Samsung'un ROM'una önyükleme yapmayın. Samsung'un OTA güncellemeleri, /system/etc/install-recovery.sh ve /system/recovery-from-boot.p dosyasını yükler; Kök .zip dosyamız bu dosyaları kaldırır, böylece özel kurtarma işleminizi korur. Doğrudan CWM kurtarmaya önyükleme yapmak için aşağıdaki talimatları izleyin.

Bu iyi bir bilgi çünkü tam olarak ne olduğunu anlatıyor. Ancak, şüpheli dosyalarını indirmeden bu sorunu çözebilirsiniz: TWRP Recovery'yi Odin ile yükledikten sonra cihaz yeniden başlatılır. Yeniden başlatma işleminde titreştikten sonra pili çekin. Çekmeye hazır olun, hızlı açılır.

Pili tekrar yerine takın ve kurtarma dizinizi (Vol Up + Home + Power) tutun. Bu sizi TWRP'ye götürür ve şimdi yandan yükleyebilir veya adb push $file /data/yüklemek istediğiniz dosyaları başarısız olursa .


cihazımın çıkarılabilir pili yok (J5 2017). kurtarma modundayken Vol up + Power + Home tuşlarına basmak hiçbir şey yapmaz. Başka öneriniz var mı?
Andy Weinstein
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.