Desteklenmeyen ülkelerden nasıl uygulama satın alabilirim?


Yanıtlar:


12

Gereksinimler

  • geçerli kredi kartına sahip bir google checkout hesabı (bunun ülke sınırlaması yoktur)
  • desteklenen ülkeden ön ödemeli SIM kart (benim için ön ödemeli Üç İngiltere SIM iyi çalıştı)

Satın alma adımları

  • ön ödemeli SIM'i takın
  • google checkout ile ilişkili google hesabını girin (SIM değişikliği nedeniyle hesap istenecektir)
  • Kablosuz üzerinden bağlan
  • dilediğiniz uygulamayı satın alın
  • sadece indir ve yükle

Sorular

Dolaşım ücretleri ne olacak? Kural olarak, ön ödemeli SIM'ler diğer ülkelerde çalışmaz, bu nedenle pazara göz atmanın ve uygulamaları indirmenin tek yolu Wi-Fi üzerinden bağlanmaktır.

SIM neden gereklidir? Market, bulunduğunuz yeri SIM kartların bulunduğu ülkeye göre algılar. Desteklenen ülkeden bir SIM kullanarak Konumunuzu etkili bir şekilde taklit edersiniz.

Google Checkout hesabının veya kullanılan kredi kartının desteklenen ülkede olması gerekli değil mi? Öyle değil. Benim için bunlar Estonya'daydı ve her şey sorunsuz gitti.

Uygulama belirli bir SIM karta kilitleyen tuhaf bir kopya koruması kullanıyorsa ne olur? Gerçek SIM takas edildiğinde uygulama çalışmayı durdurmaz mı? Yanlış SIM'e kilitleme konusunda bu tür kopya korumasını önlemek için en kolay seçenek, satın alma işlemi tamamlandıktan sonra indirmeyi iptal etmektir. Gerçek SIM'i değiştirin ve indirme işlemini tamamlayın. Bir tür SIM kontrolü varsa, ancak kurulum tamamlandıktan sonra yapılabilir.

Ön ödemeli bir SIM kartı nereden alabilirim? EBay'i kontrol edin :) SIM'de gerçek bir kredi gerekmez, bu yüzden bunlar oldukça ucuz olmalıdır.

--kredi: afişin kendisi (JaanusSiim)


Bu cevap çok eski. Hala çalışıp çalışmadığını kimse onaylayabilir mi?
Kit Johnson

7

Köklü telefonlar için:

Market Enabler adlı , piyasaya göz atarken hangi ülke ve taşıyıcıyı taklit etmenizi sağlayan bir uygulama var, böylece diğer ülkelerden veya operatörlerden kolayca pazarlara göz atabilirsiniz. bunu kullanarak diğer Avrupa pazarlarına bağlanabilmelisiniz (hangi ülkede olduğunuzu bilmiyorum ama İngiltere gibi birçok Avrupa pazarı ücretli uygulamalara izin veriyor, onlar için ABD'ye gitmeniz gerekmiyor).


Market Etkinleştirici için telefon köklü olmalı ve bu sadece onları

2
Yine de bir Android telefonda uygulama satamazsınız.
Arda Xi

5

ABD'de (veya desteklenen başka bir ülkede) fatura adresi olan bir kredi kartınızın olması gerektiğini düşünüyorum.

Avrupa'da uygulamalar Avusturya, Fransa, Almanya, İtalya, Hollanda, İspanya, İngiltere ve İsviçre'deki kullanıcılar tarafından satın alınabilir.

Umarız Google, görünüşte yakınlaşan Pazar iyileştirmelerini duyurduğunda desteklenen ülke sayısı artacaktır. Operatör faturalandırmasına ve Paypal desteğine ilişkin söylentilere izin vermek için son şartlar ve koşullar, yakın gelecekte potansiyel olarak Google Checkout'un kullanılamadığı ülkeler için yeni ödeme seçeneklerinin olacağını gösteriyor.

Resmi pazarı kullanamıyorsanız AndAppStore , SlideME veya diğer üçüncü taraf uygulama mağazalarından birini kullanabilirsiniz. Bununla birlikte, uygulama seçimi ve kullanıcı tabanı önemli ölçüde azaltılmıştır.


0

Nerede olursanız olun Google Play Store'da ödeme yapmak üzere Sanal Kart edinmek için Entropay'i de kullanabilirsiniz. Hindistan'da yaşadığım ve Google Play Store banka kartımı kabul etmediği için Entropay'daki Sanal Kartı kullanarak Moto X'im için oyun ve uygulama satın alabildim.

Bu bilgileri paylaştığı için Sayın Narendran'a teşekkürler. https://android.stackexchange.com/a/65739/77738

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.