Ekran kapalıyken flash videonun sesi oynatılsın mı?


10

Tercihen ekran kapalıyken Droid'imdeki flaşın ses kısmını dinlemek istiyorum. InfoQ.com gibi siteler, sadece dinlemek istediğim harika röportajlara sahiptir.

Yanıtlar:


1

Bak No Video Player app.


2
Bu, cihazda yerel olarak depolanan video dosyaları için iyi bir seçim olabilir, ancak özellikle tarayıcı içi flash video ile ilgili bu soruya nasıl cevap verdiğini göremiyorum.
Matthew

"Video Oynatıcı Yok" uygulaması yerel dosyalar için harika çalışıyor. Bunu bize bildirdiğiniz için teşekkür ederiz.
Philip Durbin


-2

Bu söylemesi aptalca bir şey olabilir, ancak flash ile bir site yüklemeyi ve oynatmayı bırakmayı denediniz mi? Ekran kararsa bile devam edeceğini düşünürdüm.

Ekran karardığında durursa, .flv'yi destekleyen ve artalanda çalmaya devam etme seçeneğine sahip ses oynatıcılarından birini kullanarak indirip çalabilir misiniz? .Flv çalabilecek bir uygulama var mı?

MP4 veya H.264 dışı oynatma ile ilgili:

İşte tarayıcıdan çıkarken flaşı durdurmada sorun yaşıyorsanız SO sorusu var .

HTH


Evet denedim. Masamı dinlerken ekran kapanır kapanmaz (pil ömründen tasarruf etmek için) ses durur. Örnek sunum Sürüş sırasında dinlemek istiyorum tercihen: joelonsoftware.com/items/2010/08/19.html
Brian

2
@Brian Sürüş sırasında telefonunuzu şarj ediyor musunuz? Eğer öyleyse, ekranın kapanmasını durdurmak için Geliştirme ayarları altındaki "Uyanık kal: telefon şarj olurken asla uyumaz" seçeneğini açabilirsiniz.
GAThrawn
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.