Piyasadan güncellemeleri nasıl gizleyebilirim?


27

Uygulamanın işlevselliğini azaltan güncellemeleri olan bir uygulamam var. "En son güncelleme" özelliğini kullanabilmek ya da listedeki tüm uygulamaları, uygulama hakkında endişelenmeden güncelleyebilmek için güncellemeleri gizlemek mümkün mü? Bunu Titanyum Yedekleme ile yedekledim, böylece geri yükleyebileceğim ancak biraz zor bir durum. Ayrıca, sürekli "Yeni güncellemeler mevcut" bildirimleri .... boynundaki bir acıdır.Üzgünüm! Bu sorunun daha güncel cevapları var, bu yüzden bunu kapatmak için oy verdim. Bu arada, neden her iki sayfayı da birleştirmeyi düşünmüyorsunuz?
Firelord

Yanıtlar:


17

Titanyum uygulamasında uzun basın ve "Market'ten Ayır" seçeneğini seçin.


2

Kök olmadan:

  1. Appbrain App Market'i kurun
  2. Appbrain Web Sitesini ziyaret edin ve Google hesabınızla oturum açın
  3. Appbrain App'i başlatın, yüklü uygulamalarınızı senkronize edin
  4. Playstore App uygulamasını başlatın ve tüm güncelleme kontrollerini devre dışı bırakın

Şimdi güncellemeleri kontrol etmek için Appbrain uygulamasını kullanabilirsiniz. Bu size, ao, imkanı verir ...

  • Belirli bir uygulama için bir güncellemeyi atla (ancak yalnızca bir tanesi - daha yeni bir güncelleme olduğunda hatırlatılır)
  • Belirli bir uygulama için tüm güncellemeleri atla (yani, bu uygulama için hiçbir güncelleme hatırlatılmadı / bilgilendirilme)

Ek olarak önerilir: AppMonster Pro . Yüklü / güncellenmiş herhangi bir uygulamanın yedeklerini otomatik olarak oluşturur. Bir güncelleme ile bir şey bozulursa, önceki sürümü yükleyin - ve ardından Appbrain uygulamasında, bu belirli sürümü atlamaya karar verin. Ya da bir güncellemenin kaldırılmış bir işlevsellik olduğunu çok geç fark ederseniz: aynı prosedür, ancak Appbrain uygulamasında bu uygulamayı bir daha asla güncellememeye karar verir.


1

Bunun eski bir konu olduğunu biliyorum. Ve Ti Yedekleme'nin bir uygulamayı Play Store'dan ayırmak için çalıştığını biliyorum. Ancak bunun artık işe yaramadığını da anladım. İlgilenenler için oldukça iyi bir iş çıkaran bir uygulama geliştirdim. Play Store'daki Güncellemeleri Gizle olarak adlandırılır . İşyerinde uygulamayı gösteren bir video var. Teşekkürler

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.