Google Haritalar Android'de kaydedilmiş / yıldızlı yerlerin başlığını nasıl düzenleyebilirim?


9

Google Haritalar Android 5.10'da, yeri tıklayıp yıldız ekleyerek bir yeri kaydedebilirsiniz. Ancak, kaydedilen yerin adı Haritalar tarafından otomatik olarak oluşturulur ve düzenlenemez.

Bu başlığı düzenlemek, örneğin o yerin doğru / gerçek adını göstermek için iyi bir yol var mı?

Google'da yalnızca Google Bookmarks web uygulamalarında yıldızlı yeri düzenlemeyi içeren bir çözüm buldum. Daha iyi bir çözüm var mı?

Yanıtlar:


7

Güncelleme 11 Oca 2016 En son Google Haritalar Android'de (sürüm 9.18.2 2015), kaydedilmiş / yıldızlı bir yeri görüntülediğinizde artık bir "Etiket Ekle" özelliği / komutu var. Ayrıntılı talimatlar için Bir yere özel etiket verme konusuna bakın .

Eski geçici çözüm (artık gerekli değil) Google Haritalar Android'de bir yere yıldız ekledikten sonra , yer işaretlerinizi görüntülemek için Google Yer İşaretleri web uygulamalarını açabilirsiniz . Son yer işaretinizi göstermek için tarihe göre sıralayın ve Editdüğmeye tıklayarak o yer işareti başlığını düzenlemenizi sağlar. Yeni başlık , Google Haritalar Android'de My Places(şimdi olarak gösterilir Your Places) görüntülenecektir. İdeal bir çözüm değil, ek webapps içeren bir geçici çözüm.

Güncelleme 13 Temmuz 2015 Maalesef en son Google Haritalar Android (sürüm 9.11.0 2015), Google Bookmarks web uygulamalarında düzenlediğiniz yer işareti başlıklarını göstermiyor.

Kaynaklar :


2
Biraz hantal ama kaçınılmaz. Teşekkürler.
Benjamin

Ben düzenlemeye gittiğini My Placesiçin Your Placesen son Google Maps, Android gösterdiği gibi. Ancak, Google Yer İşaretleri web uygulamalarında yaptığım kaydedilmiş yerler başlığını burada göstermedim. Bir süre bekleyip göreceğim. Veya başka biri bu geçici çözümün hala çalıştığını doğrulayabilir mi?
sabre23t

@Benjamin artık Google Haritalar Android'de "etiket ekle" özelliği var. En sonunda. :-)
sabre23t
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.