Android Market'te ikincil hesabı gizle


9

Android telefonumla ilgili bir sorunum var: İki Gmail hesabım var. Birincisi, ana telefonum, her şey Android telefonumda senkronize edildi (postalar, kişiler, takvim, uygulamalar, ...). Diğer hesap sadece e-postalar içindir ve bu nedenle SADECE postaları (ve yalnızca postaları!) Senkronize edecek şekilde ayarladım, ancak yine de bu adres Android Market uygulamasında görünüyor. Daha da kötüsü, Market uygulamasını başlattığımda bu ikincil adres her zaman varsayılan olarak seçilmiş gibi görünüyor ve bazı uygulamalar için de bildirim alıyorum.

Benim sorum şu: Diğer hesaplar için posta senkronizasyonu etkinleştirilmişken sadece ana hesabın Market uygulamasında gösterilmesi mümkün müdür?

Çok teşekkür ederim


Menü düğmesine basar ve istediğiniz hesabı seçerseniz, Market'i yeniden başlattıktan sonra yine de istemediğiniz hesap varsayılan mıdır?
Matthew,

Evet, diğerinden birini seçme veya hatta bir hesabı silme seçeneği yoktur.
Lupuss

Yanıtlar:


2

"Varsayılan" olduğu hesabı kaldırabilir ve hesabı yeniden eklemeyi deneyebilirsiniz. Ben zaman zaman aynı sorunu var çünkü ben pazarın yeni sürümünde bir tür hata olduğunu düşünüyorum. "varsayılan" hesap değildir ve cihazda 8 hesap var (tüm google hesapları), ancak her zaman bunu kullanmak istiyor.

"Düzeltti" buldum, ancak genellikle geçici olarak, Uygulama Ayarlarına gidip pazar uygulamasının verilerini temizlersem.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.