Google Play Store'da satın alınan tüm uygulamalar nasıl görüntülenir?


12

Google Play Store'dan birkaç uygulama satın aldım. Yeni bir ROM yükledim ve satın alınan uygulamaları yeniden yüklemek istiyorum. Play Store'da yalnızca satın alınan uygulamaları görmenin herhangi bir yolu var mı?

Önceden yüklenmiş tüm uygulamaları görmenin bir yolu olduğunu biliyorum, ancak yalnızca satın alınan uygulamaları listelemek için herhangi bir filtre var mı?

Yanıtlar:


14

Git Hesap → Sipariş geçmişi → Playstore menüsünden , satın alımların tüm ayrıntıları hesaba bağlı kullanılarak yapılan bulacaksınız. Oradan yüklemek istediğiniz uygulamaları tıklayın ve işiniz bitti

Düzenleme: Yapılmayacağını söyleyen cevaplar olduğunu görerek süreci tasvir etmek için ek resimler eklendi (Seçilen uygulama satın alındı ​​ancak şu anda yüklü değil)

resim açıklamasını buraya girin resim açıklamasını buraya girin4

Web'deki hesap sayfasını kullanarak yalnızca tüm satın alma işlemlerinden gelen uygulamalara filtre uygulayabilirsiniz. https://play.google.com/store/account?purchaseFilter=apps . Android cihazlarda bağlantıyı Play Store yerine bir tarayıcıyla açın. Play Store uygulaması diğer satın alma işlemlerindeki uygulamaları filtreleyemez.

Web'den, hesabınıza bağlı herhangi bir cihaza da uygulama yükleyebilirsiniz.


3

Evet, ancak Play Store uygulamasıyla değil, Ücretli Uygulamalarım veya Satın Alınan Uygulamalar adlı uygulamalara göz atın ve başkaları da olabilir, ancak bunların farkında değilim, ya da tam olarak aradığınız şey olmalı.

Başka bir kullanıcının yayınladığı gibi, web sayfasından yapılabilir, ancak cihazdaki uygulamadan yapılabilir.


@beeshyams Hayır, yönteminiz müzik, kitap, film, oyun içi satın alma vb. dahil olmak üzere tüm satın alma işlemlerini gösterir, listelediğim uygulamalar tüm satın alma işlemlerini sıralama ve filtreleme yeteneğine sahip olduğundan, yalnızca yöntemimin izin vereceği satın alınan tüm uygulamaları göstermez .
acejavelin

@ acejavelin- Açıklama için teşekkürler- Hiç bir şey satın almadım (uygulamalar dışında), bu yüzden bana olmadı +1
beeshyams

1
@beeshyams Güven bana, onlar :) vb Sipariş geçmişinize, kitap, içinde, hatta ücretsiz müzik gösterileri yaklaşık 40 yıldır uygulama ve şarkı yüzlerce satın almış, orada
acejavelin
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.