Kamerayı önce kilidi açmadan kullanmak mümkün mü?


Yanıtlar:


4

WidgetLocker'ı kullanabilir ve kilit ekranınızda kameranıza bir kısayol kullanabilirsiniz . Ben şahsen bunu denemedim, ama teknik olarak çalışmalı.


1
Teşekkürler. Aslında, WidgetLocker'ın varsayılan yapılandırması tam olarak bunu yapan bir kamera kaydırıcısı ile birlikte gelir. Ne yazık ki stok Android , WL'nin kilit ekranını bir güvenlik kilidi ekranıyla entegre etmesine izin vermez ; yani kamerayı seçtikten sonra PIN kodunu girmeden önce sistem kaydırıcısını kaydırmanız gerekebilir.
pesche

5

Sadece stok Android deneyimi ile hayır. Yani, Ice Cream Sandwich serbest bırakılana kadar.

Bu OEM'lerin kilidini açmadan kamera uygulamasını başlatmaya izin veren kendi değişikliklerini veya belki de kilit ekranında değişiklik yapan akıllı bir geliştiriciyi eklemediği anlamına gelmez .


CyanogenMod 7, özel uygulama başlatıcı veya hareketlerle herhangi bir uygulamayı kilit ekranından başlatma yeteneğini içerir.
Chahk

1
Evet, sadece bir gün soran sonra orada Sense 3.0 HTC güncelleme var olan Kilit ekranında kameraya bir bağlantı. Sense 2.x (veya diğer OEM ürün yazılımı) ile WidgetLocker kabul edilebilir bir çözümdür (Bryans cevabına bakınız).
pesche

2

Android pazarında, Kilit Ekranından kameraya doğrudan erişebileceğiniz WidgetLock veya MagicLocker (Ücretsiz) gibi alternatif bir kilit ekranı sağlayan uygulamalar vardır. Ayrıca CyanogenMod tabanlı bazı özel ROM'larla, Kilit ekranındaki herhangi bir uygulamaya kısayol ekleyebilirsiniz.


WidgetLocker bunu yapar, ancak Android Market'teki açıklamadan görebildiğim kadarıyla MagicLocker bunu yapmaz.
pesche
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.