Bir URL'den bir resmi ana ekranda nasıl görüntüleyebilirim?


12

Bir URL'den resim yüklemek ve bir web sayfasından düzenli olarak güncellenmesini istiyorum.

Mevcut Yığın Taşması yeteneğimi gösteren bir widget gibi bir şey. çok yetenekli örnek

Başka bir rozet / yetenek örneği, myfitnesspal.com'daki kilo kaybı afişlerini şu şekilde göstermektir :

fitness dostum resmini örnekle

Fotoğraf widget'ları, web kamerası widget'ları ve URL widget'ları için pazarda aramayı denedim. Yukarıdaki görüntüyü ana ekranıma nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum.

Herhangi bir fikir?

Yanıtlar:


2

Bu iş parçacığı geri döner ama hala piyasaya açıklama uygun görünüyor bir bulamadık, bu yüzden kendim bir tane yaptım. Buradan edinin :

resim açıklamasını buraya girin

Widget saatlik olarak güncellenir ve şu anda bunu yapılandırmanın bir yolu yoktur.


Harika çalışıyor!
Alex B

@Lie Ryan Bunu ASUS transformatörümde bulundurmak isterim ... Çalışması için özel bir şey yapmam gerekir mi?
DeaconDesperado

@DeaconDesperado: bildiğim kadarıyla, sadece pazar dışı uygulamaların kurulumuna izin vermeniz gerekiyor. Tablet boyutunda bir ekranda veya Android 2.2 dışında bir şeyde test etmedim, ancak programın kendisi çok basit olduğu için herhangi bir sorun olmasını beklemiyorum. Farklı bir en boy oranına veya farklı bir widget boyutuna ihtiyacınız varsa yoruma bir yanıt yazın.
Yalan Ryan

1
@LieRyan Açıkladığınız gibi çalıştı. League of Legends İstatistikleri FTW.
DeaconDesperado


0

Bir uygulamanın bunu yapmasını istedim ve profesyonel, güvenilir ve kullanımı kolay olmasını istedim ve gelecekte korunacağını ve yeni Android sürümleriyle çalışacağını bilmek istedim. Bir yazılım işi yürüttüğümde, onu bir sonraki ürünümüz yapmaya karar verdim.

Showr , Android 3.1 ve sonraki sürümlerini destekler ve bu özelliği destekleyen Android sürümlerinde bir kilit ekranı widget'ı olarak kullanabilirsiniz. RSS veya Atom yayınlarından ve diğer uygulamalardan (Galeri gibi) ve sabit bir URL'den görüntüleri destekler. Ayrıca Tumblr ve Stack Exchange gibi bazı web siteleriyle de bütünleşir. Sorunun kabul edilen yanıtından farklı olarak, ne sıklıkta güncelleneceğini ayarlayabilirsiniz ve pil ömründen ve ağ kullanımından tasarruf etmek için Akıllı Güncelleme özelliğine sahiptir.

Showr'u Google Play'den ücretsiz indirin veya StackApps'de Showr'a bakın .


-2

Bahsedilen web sayfasından bazı verileri belirli bir biçimde (XML, JSON, API çağrıları, vb.) Almak için kodlanmış çok özel bir widget'a ihtiyacınız olabilir.

Örneğin, "android yetenek widget" için hızlı bir Google arama bu uygulamayı geri getiriyor . Yalnızca kullanıcının kimliğini (örn . Profilim için http://api.android.stackexchange.com/1.1/users/3646) sağlamanız gerekir ve stackoverflow.com sunucularını saatte bir yoklar ve "yetenek" i alır.


Yığın olmayan taşma siteleri için de çalışan bir şey arıyorum.
Alex B

Muhtemelen her sitede çalışacak bir "sihirli mermi" uygulaması yoktur. Özel bir çözüme ihtiyacınız olacak. İlk olarak, sitenin kendisinin, bir tür arayüz (RSS, XML, JSON, API, vb.) Aracılığıyla aradığınız bilgileri sağlamak için özel olarak kodlanması gerekir. Daha sonra bu bilgiyi almak için uygulama / widget kodlanmalıdır. basit yoklama veya daha gelişmiş itme), mantıklı olun ve görüntüleyin.
Chahk

1
Yığın taşması yetenek ve bir görüntü dosyası için bir url myfitnesspal siteleri için yayınlanan arabirimi kullanmak arıyorum.
Alex B
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.