Güçlü uyarılar içeren bir takvim


12

Nokia 3600'den Samsung Galaxy 2 satın aldım.

Eski cep telefonumun oldukça basit bir takvim uygulaması vardı, ancak beni uyarması gerektiğinde, kapatana kadar çalmaya ve titreşmeye devam etti.

Örneğin, bir sonraki 12/25 saat 6: 00'da uyanmak zorunda kalacağımı biliyorsam, bir alarmı sabah alarmı olarak sessizce kullanabilirim.

Yeni bir takvimde sadece bir kez bip sesi duyuyorum ve bu şekilde bir ton randevuyu kaçırdım.

Üstelik alarmları kullanmaya başladım, ancak titreşim yok ve zaman ayarında sınırlı.

İhtiyaçlarıma uygun bir uygulama arıyorum, muhtemelen Google Takvim ile senkronize ediliyor, çok fazla çan ve ıslık değil, zorunlu değil.

Herhangi bir tavsiye?

teşekkür ederim

Düzenle:

Kime bir not olarak, takvim bildiriminin nasıl ayarlanacağını yavaşça cevaplıyor:

Bana bunu ben yani gerek yol nasıl ayarlanacağı da bildirin görevden kadar halka yapmak (ya da durumda maksimum 1 dakika, diyelim ki, sonra ben telefondan çok uzağım).

Aksi takdirde blip din din için değiştirmek o kadar yardımcı olmaz çünkü ben zaten bazı randevular kaybetme test. :)


Benim standart Saat uygulaması alarm çalar ve titreşir. Aksine iğrenç bir şekilde ekleyebilirim. Kullanılan bildirim sesini değiştirebilirsiniz; denedin mi
ale

@AlEverett: Saat alarmı kullanıyorum ama titreşmiyor ve herhangi bir ayar göremiyorum. Bununla birlikte, örneğin doğum günü uyarıları vb. Onlarca alarmla dolduramıyorum, çünkü takvim uyarıları
emiliyor

Tamam, üzgünüm, alarm için titreşim ayarı buldum ama hala 10 gün içinde bir randevu için uygun bir uyarı ayarlayamıyorum.
neurino

Yanıtlar:


6

Takvim Erteleme , siz hatırlayana kadar hatırlatıcıları sonsuza kadar tekrarlayabilir. Varsayılan Takvim uygulamasıyla çalışır ve google ile senkronizasyona devam etmesini sağlar.

Bildirimin ne sıklıkta tekrarlanacağını, kaç kez ("Tekrarlamayı Devam Et" dahil) özelleştirebilir ve örneğin her dakika 5 dakika ve daha sonra bir saat boyunca 5 dakika tekrar eden iki hatırlatıcı grubunu özelleştirebilirsiniz. Ayrıca bildirimleri, LED'i, metinden konuşmaya ve uyarı pop-up'larını da kullanabilir.

Ayrıca (adından da anlaşılacağı gibi), tamamen özelleştirilebilir ertelemelerle çok güçlü bir erteleme mekanizmasına izin verir.


Teşekkürler, deneyeceğim! Her neyse: 700Kb sadece basit bir erteleme eklemek için bana overkill gibi görünüyor ama eğer işe yararsa yüklemekten mutluluk
duyarım

1
Bir Galaxy S 2'de uygulamalar (/ veri) için 2 GB depolama alanı vardır. Yaklaşık 200 uygulama yüklü, sahip olduğumun dört katı. Onun hakkında endişe etmem. ;)
AĞAÇ

Başka bir uygulama ile gitmiş olsam bile cevabınızı kabul ediyorum CalendarAlarmHelper (öncelikle daha ucuz ve daha hafif olduğu için) ama bağlantınız sayesinde buldum ... teşekkür ederim ^^
neurino

1

Takvim Uygulamasını açın. MENÜ> AYARLAR'a basın> BİLDİRİM AYARLARI'na gidin.

Daha sonra istediğiniz zil sesini ve bir uyarının görüntülenip görüntülenmeyeceğini veya Titreşim seçenekleriyle birlikte yalnızca bir bildirim çubuğu güncellemesinin gösterilip gösterilmeyeceğini seçebilirsiniz.

Takvim alternatifi olarak Jorte'ye bakın .

Galaxy S2'nin alarm arayüzünde, önceden ayarlanmış Erteleme modlarının yanı sıra tekrar eden alarmlar için seçenekler bulunur.

GÜNCELLEME: Nudnik ve Takvim Etkinlik Hatırlatıcısı , aradığınız işlevselliği sunuyor gibi görünen takvim nag uygulamalarıdır.


1
Bildirim Ayarları hakkında lütfen KalEl cevabı hakkındaki yorumuma bakın. Yine alarm hakkında, zaten birden fazla alarm ve erteleme ile kullanıyorum, ancak yine, soru yorumlarında Al Everett'e cevabımı görüyorum ... 100 € Nokia'mın neden alacağımdan bir şekilde beni uyarabildiğini merak ediyorum ve 600 € android değil. Belki android mühendisleri düşündüm 'Bütün günümü sağ elimde tutan telefon ekranına bakarak geçirdim ... Önerilen alternatifini kontrol edeceğim.
neurino

Güncellemenizi gördüm ve önerdiğiniz uygulamaları
denedim


-1

Şimdi Astrid durdu, TicTac'ı denedi. Oldukça iyi çalışıyor ve güvenilir görünüyor


Uygulamanın bir bağlantısı OP için daha yararlı hale getirir
bmdixon

Ve özellikle OP'nin problemini nasıl düzelteceğine dair bazı bilgiler de iyi olacak.
ale

-2

Astrid'i deneyebilirsin, görev yöneticisi olarak çok kullanışlı buluyorum


Kim görev yöneticisi istedi?
Izzy

-2

Takvim -> Ayarlar -> Bildirim Ayarları -> Zil Sesini Seç.

Ayrıca aynı menüde "uyarılar ve bildirimler" i Uyarılar olarak ayarlayın.


2
Zaten gördüm, tüm sesler bir saniyeden fazla sürmez ve işten çıkarılana kadar çalmasını söyleyecek bir seçenek bulamıyorum, sorduğum şey bu . Her zaman titreşim için bir seçenek olduğunu görüyorum ve çalışıyor ama eğer bir saniye boyunca sadece bir kez titreşiyorsa , alarm olarak, neden hiç hissetmediğimi biliyorum ...
neurino

İşte bir fikir - Handcent veya GoSMS pro veya RingDroid gibi alternatif bir SMS uygulaması kullanıyorsanız - medya / ses klasörünüzden şarkı seçmek için kullanılabilecek alternatif bir müzik seçici var. Bu sana bir zil sesi verecektir.
Sparx

1
Evet uzun bir zil sesi olurdu, ama bir kez daha sorulan soruya cevap vermiyor .
Kevin M
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.