Yanlışlıkla bu sabah 2.3 güncellemesini iptal etti; onu nasıl geri alabilirim?


9

2 saat önce uyandım ve telefonumda (HTC DROID Incredible) yeni bir güncelleme olduğunu ve telefonumun güncellemeyi indirmek ve yüklemek için yeniden başlayacağını ve tabii ki "Yükle" düğmesini tıkladığımı belirttim, ancak telefonum tuhaf bir şekilde tuhaftı ve avuç içi yanlışlıkla telefonumu yeniden başlatmak için geri sayım gibi sadece "İptal" düğmesine basın ve sadece 5 indi. Şimdi güncelleme kayboldu gibi görünüyor. Settings > About phone > System updatesTelefonuma girdiğimde sistemimin zaten güncel olduğunu söylüyor. Ayrıca *#*#CHECKIN#*#*hiçbir şey yapmadı (o kontrol edildi ama güncelleme geri gelmedi dedi) bir şey yapmayı denedim . Güncellemenin 30 dakika sonra otomatik olarak geri döneceğini düşündüm, ancak iki saat geçti ve telefonumun güncellemenin telefonuma bile gönderildiğine dair bir iz yok gibi görünüyor.


1
Telefonu yeniden başlatmayı denedin mi?
eldarerathis

1
@eldarerathis: Evet, ilk denediğim şey, ama emin olmak için tekrar deneyeceğim.
animuson

Yanıtlar:


4

Diğerleri de benzer sorunları bildiriyor . Derleme numaranız 4.06, 4.08 veya başka mı? İlk sunumu kaçırırsanız, biraz beklemek zorunda kalacağınızdan şüphelenirim, çünkü yavaş yavaş yapmak ve ağı aşırı yüklememek isteyeceklerdir. Daha sonra tekrar istenebilir veya bir noktada manuel yükseltmeleri etkinleştirebilirler.

Verizon, Wi-Fi üzerinden güncelleme yapabileceğinizi söylüyor , ancak yine de manuel değil otomatik bir şey gibi görünüyor, ancak belki de Wi-Fi'ye bağlanırsanız ikinci bir bildirim alırsınız.


Yapım numaram diyor 3.26.605.1 CL264707 release-keys. 4.06 veya 4.08 diyen hiçbir şeyim yok.
animuson

@animuson Yani kesinlikle güncellenmediniz. Olası bir Wi-Fi yükseltmesi hakkında biraz bilgi ekledim, ancak bence muhtemelen ne yazık ki beklemek zorunda kalacaksınız.
Matthew

Evdeyken her zaman Wi-Fi bağlantım var. Aslında 3G üzerinden güncellemeyi şanssız bulup bulamayacağını görmek için başlangıçta kapattım, sonra tekrar açtım. Sanırım sadece beklemek ve tekrar almanın ne kadar sürdüğünü görmek zorundayım. :(
animuson

2
Telefonuma geri getirmek için uzun zaman aldı, ama sonunda sadece birkaç dakika önce geri döndü. : DI bu sefer iptal etmeyi ihmal etmedi.
animuson

@animuson Bunu duyduğuma sevindim :)
Matthew


-1

Bir hafta sonra u otomatik olarak yeni bir sistem bulacaksınız seçeneği açacaktır ayarları sistem yükseltme seçeneği kontrol edin .... onların yeni bir yükseltme deceting yazılı olacak ve u yeni bir yükseltme alacak eğer ben alacak ... alır 7-14 gün veya bazen daha az mabe .... o da benimle sadece beklemek oldu ve u yeni bir alacak ...... ...... dikkatli olun ..

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.