Android için çevrimdışı haritalar uygulaması var mı?


38

Google Haritalar harika, ancak sınırsız bir veri planınız yoksa, tüm bu verileri her zaman indirmek çok pahalıya mal olacak.

Android için (tercihen ücretsiz) herhangi bir iyi çevrimdışı harita uygulaması biliyor musunuz? İdeal olarak navigasyon (tercihen sesli) ve benim yerimde (Sidney, Avustralya) yapılabilecekler.


3
Not: Google şimdi çevrimdışı haritalar sağlıyor.
Ari,

Hmmm ... Google Navigator'ı bu çevrimdışı harita seçeneğiyle nasıl kullanılır?
Kokbira

Yanıtlar:


13

Yah, Maverick Lite adında müthiş bir tane var .

OSM, Google ve Bing haritaları içeren off-road GPS yönlendiricisi . Çevrimdışı haritalar ve çoklu dokunma desteği. Dahili pusula, zamanlayıcı ve yol bilgisayarı. Mevcut veya planlanmış konumunuzu paylaşın. GPSies.com'a parçaları kaydedin ve yükleyin. FourSquare desteği.

Ve ücretsiz. ücretli sürüm yaklaşık 4 $ maliyeti


1
AndNav2'yi çevrimdışı haritalarla kullanıyorum ve nerede olduğumu göstermek için "show trace" kullanıyorum. Geçen gün Maverick'i denedim ve bu çok daha iyi. Tüm haritalarımı Maverick formatına taşıdım ve AndNav'i sildim. : D
endolith

1
Maverick, Google’ın yasakladığı için artık Google Haritalar’ı indiremiyor. Mobile Atlas Creator'a da oldu (her birinin eski sürümleri hala çalışıyor olsa da ...) Elbette, diğer şirketin haritaları yerler hakkında neredeyse hiçbir ayrıntıya sahip değil. :(
endolith

1
Ah, boşver . ;)
Endolit

Hey, Google Play'de !!! play.google.com/store/apps/… ..
kokbira5

Önbelleğe alınmış çevrimdışı haritalara izin veren Google Haritalar için bir kesmek var. İnternete bağlıyken sadece normal şekilde navigasyon yapabilir.

Google Maps Brut


5

Waze'i severim. Ücretsizdir, çevrimdışı çalışıyor (internete 3G dışında bir şekilde bağlandığınızda senkronize olur).

En büyük avantajı kullanıcılardan gelen geri bildirimlerdir. Diğer Waze kullanıcılarından canlı trafik güncellemeleri sağlar.

Burada bulabilirsiniz:

http://www.waze.com/download/android_download/


1
Hummm. Waze'in çevrimdışı çalışabileceğini bilmek güzel :) Ama bir şekilde internet olmadan bazı günlerde gezinmek için bazı şehirlerden haritalar kaydedebilir mi ???
Kokbira


2

Son zamanlarda yeni bir seçenek var: Sygic . Bu, cep telefonları için navigasyon yazılımının geliştirilmesinde en önemli şirketlerden biridir. TomTom ayrıca önümüzdeki aylarda bir Android uygulaması başlatacağını açıkladı.


ama ücretli ya da değil?
Kokbira0

OsmAnd Android için ücretsiz popüler Çevrimdışı haritalar.

 • Diğer uygulamaların aksine, OsmAnd HERHANGİ yakınlaştırma düzeyinde net ve net görüntülemesine olanak sağlayan Vektör tabanlı (piksel değil) haritalar kullanır.
 • İÇN'ler (ilgi çekici yerler) içerir, böylece en yakın restoranı, benzin istasyonunu veya eğlence parkını arayabilir ve bulabilirsiniz.
 • Harita üzerinde herhangi bir yere gelin ve favori olarak kaydedin.
 • Çevrimdışı yön navigasyonu: İÇN'ler, sık kullanılanlar veya yol kavşakları.
 • Sizinle konuşan sesli navigasyon için isteğe bağlı ekstra uygulama.
 • Bir varış noktasına giderken aşağıdakileri görüntüler: hızınız, kalan mesafe ve tahmini varış zamanınız.
 • Hız sınırları ve hız kameraları için uyarılar.
 • Kaçınılabilme kabiliyeti: ücretli yollar, feribotlar, asfaltsız yollar, otoyollar.
 • Araba, Bisiklet ve Yürüyüş modlarını destekler.
 • Koyu renkli gece görüşünü destekler.
 • Hıza göre otomatik zoom.
 • Haritanın kuzeye doğru sabit durmasını, pusula ile birlikte döndürülmesini veya seyahat ettiğiniz yönde dönmesini sağlayın.
 • GPX rotaları ile haritada bir yol kaydedin (izleyin).
 • Arabanızı park ettiğiniz yerden tasarruf etmek için bir eklenti ve park etme süreniz dolmak üzere olduğunda sizi uyarır.
 • Her gün topluluk tarafından katkıda bulunan ve sayısız ücretsiz Eklenti.
 • Birçok dili destekler. İşte size birkaçı: İngilizce, Hollandaca, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Korece, Portekizce, Rusça, Vietnamca.

En iyi bölüm OsmAnd ve GPL Açık Kaynak.

OsmAnd + sürümünü satın alarak bu projenin satın alınmasına destek olabilirsiniz . Bu, size sınırsız sayıda harita indirme ve Wikipedia'da İÇN görme olanağı sunar. Bu uygulama iyi onlar soruyor fiyat iki katına değer.

Osmand

görüntü tanımını buraya girin


0

MapFactor Navigator Free , çok iyi bir yönlendiricidir . Adından da anlaşılacağı gibi, ücretsiz ("ücretsiz konuşma" değil, "ücretsiz konuşma" değil) ve doğrudan uygulama menüsü tarafından indirilebilir Açık Sokak Haritaları ("ücretsiz konuşma ve bira" gibi ücretsiz) kullanır.

Bugün itibariyle hala beta sürümünde, ancak denedim ve daha önce kullandığım Sygic'den daha iyi olmasa bile karşılaştırılabilir bir şekilde çalışıyor.

MapFactor Navigator Google Play'de .

görüntü tanımını buraya girin

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.