Bana e-postamı veya web sayfamı okuyacak bir TTS uygulaması var mı? [kapalı]


11

Bulabildiğim tek şey SMS okuyan ve elle girilen metinler.

Yanıtlar:


5

E-posta için Google Play Store'da bulunan DriveSafe.ly® Ücretsiz SMS Okuyucu vardır.

E-postaları okuyabilir, ancak karışık incelemelere sahiptir. Hiç denemedim, bu yüzden şu ya da bu şekilde tavsiye edemez.

Sürüş sırasında SMS (TXT) mesajlarını, E-postaları ve Arayan Kimliği'ni dinleyin. SMS'i okuyun!

SMS, e-posta, TXT mesajlarını dinleyin. DriveSafely® kısa mesajları, SMS'leri ve e-postaları yüksek sesle okur ve sesli yanıt vermenizi sağlar (Pro ile). iSpeech Metin-Konuşma (TTS) sürüş sırasında SMS'inizi söyleyecektir. Eller serbest.

DriveSafe.ly ekran görüntüleri


Teşekkürler, aslında bu uygulamayı gördüm ama yıllık abonelik ücreti ödemek istemiyordum.
Matt

Abonelik ödemek zorunda değilsiniz. Abonelik ödemek zorunda olduğunuzu nereden söylüyor? Yine de gerçekten işe yarayıp yaramadığını söylemek için yeterince kullanmadım.
MBraedley

E-posta için E-posta Konuşmayı deneyin, e-posta içeriğini okumak için tasarlanmış bir sesli e-posta okuyucu amacıdır. Feragatnameleri, altbilgileri ve diğer öğeleri atlar.
mike nelson


2

Google Play Store'da bulunan Talking Clipboard , panonuzdan her şeyi okuyabilir ve ayrıca doğrudan EPUB, TXT ve HTML'yi okur. Hatta Pocket ile toplanan bağlantılarınızı arayabilir (eski adıyla "Daha Sonra Oku").

Android cihazınızın panoya kullanarak herhangi bir uygulamadan metin okumasını sağlayın.

Android için Talkboard Panosu, ePub Kitaplarını veya herhangi bir metin veya html dosyasını okuyabilen Android 2.2 ve üstü için bir metin okuma uygulamasıdır. Ayrıca Talking Clipboard'u kullanarak herhangi bir uygulamadan kopyalanan metni okuyabilir: Bildirim / durum çubuğu aracılığıyla kullanılabilen Pano Oku özelliği. Ayrıca, Daha Sonra Oku kaydedilen yer imlerini açabilir ve Konuşan Pano'da okuyabilirsiniz. Konuşan Pano, herhangi bir web sayfası makalesini metne dönüştürebilir ve sizin için okuyabilir.

Talking Clipboard ekran görüntüleri


0

Okuma Benim Eposta Lite uygulaması yardımcı olacaktır:

E-postamı Oku uygulaması, kullanıcının gelen kutusundan yeni e-postaları okur.

Bu son teknoloji uygulama, kullanıcıların hareket halindeyken e-postalarını takip etmelerine yardımcı olacaktır. Basit talimatlarla posta hesabı bundan sonra yapılandırılabilir ve izlenebilir. Yeni postalar her 10 dakikada bir sorgulanır ve kullanıcıdan gelen kutularındaki yeni postaları ister.

E-postaları okuma seçeneğini belirledikten sonra, uygulama 10 yeni e-postayı yüksek sesle okuyacaktır.

Ve daha büyük özelliklere sahip E-postalarımı Oku Pro sürümü var:

E-postamı Oku uygulaması, kullanıcıların hareket halindeyken önemli e-postalarını güvenli bir şekilde takip etmelerini sağlayacaktır.

Yapılandırıldıktan ve başlatıldıktan sonra, uygulama gelen kutusundan yeni posta ayrıntılarını yüksek sesle okuyacaktır. Posta ayrıntıları "Kimden", "Alındığı tarih" ve "e-postanın gövdesi" ni içerir. E-postayı okumak için Yerel Ayar, e-posta sunucusunu yoklama sıklığı, e-postayı durdurma, geçerli e-postayı atlama, önceki e-postaya geri dönme, okunacak yeni e-posta sayısını yapılandırma ve çeşitli e-posta hizmetlerini yönetmek.

Bu uygulama standart e-posta hizmetleri ile birlikte gelir ve kullanıcının kendi e-posta hizmetlerini eklemenizi sağlar. Şu anda bu uygulama IMAP protokolünü desteklemektedir.

Her iki uygulamaya da appbrain.com ve Google Play Store'dan erişilebilir :

Read My Email Pro ekran görüntüleri


0

Sadece yüklediğiniz Web Sayfası Reader . Android'in standart ses çıkışı çok Android olsa da web sayfalarında harika çalışıyor. Bulduğum en doğal Ivona sesini (Amy) yükledim ve harika. Samsung Galaxy Tab'de olağanüstü çalışır.


Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.