USB ile bağlandığında bazı klasörler ve dosyalar bilgisayarda görünmüyor


20

Telefonumun şu anda içinde bir SD kartı yok, bu nedenle tüm depolama birimleri dahili bellekte. Resimler klasörümde, USB ile bağlandığımda bilgisayarımda görünmeyen bir grup klasörüm var (ancak çoğu klasör görünüyor). Orada olduklarını biliyorum çünkü telefonumun dosya yöneticisinde görünüyorlar (hem yerel Google'da hem de üçüncü taraflarda). Neden onları göremiyorum?


Bilgisayara nasıl bağlanırsınız? MTP veya Yığın Depolama?
esQmo_

@esQmo android 6.0 olduğundan yığın depolama alanı kullanılamaz.
17едноруки Крстивоје

veri kaybım için Google'a dava açmam gerekiyor. Fabrika ayarlarına sıfırlandı mı ve yalnızca yedekleme verilerimin son olmadığını fark ettim.
neobie

Yanıtlar:


15

Bu bilinen bir sorundur. Uygulama yöneticisine gidin ve 'harici depolama' ve 'medya depolama' öğelerini bulun ve bunlar için verileri ve önbelleği temizleyin, ardından yeniden başlatın ve 10 dakika kadar bekleyin ve ardından USB ile PC'ye bağlanın. Yeniden başlatmak istemiyorsanız bazen medya tarama uygulamaları play store'dan yardım eder.


1
Uygulama yöneticisi nedir?
Bluefire

2
@Bluefire ayarlara gidin> uygulamalar
Janедноруки Крстивоје

Harici veya medya depolama için bölüm yok.
Bluefire

4
Ayarlar> uygulamalar
bölümüne

1
Aynı problemi var, nasıl çalıştığını bilmiyorum, ama bir sihir gibi. Teşekkürler!
mihkov

0

Android 8.1'de çalışan başka bir hile buluyorum, diğer sürümlerden emin değilim, telefonunuzu kurtarma moduna yeniden başlatabiliyorsunuz, özellikle TWRP'yi yükledim, sonra eksik klasörler bilgisayarımda görünüyor.

Android OS geliştiricileri için, sistem görüntüsünü daha yeni yanıp söntüyseniz, en azından bir kez masaüstüne önyükleme yapmanız gerekir, bilgisayar daha sonra kurtarma modu altında telefonu tanıyabilir.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.