(Mevcut) cihazımda desteklenmeyen bir uygulamayı nasıl satın alabilirim?


25

Bildiğiniz gibi, resmi Android Market, 10 gün boyunca bir sürü uygulama için sadece 10 sent şarj eden bir satış sürecine giriyor. Her gün 10 yeni uygulama seçecekler, bu nedenle bugün satılık olan uygulamalar yarın satışta olmayacak.

Ben bir OG Droid sahibiyim ve Galaxy Nexus'un Verizon mağazalarında göründüğü anda zıplamayı bekleyen birçok kişiden biriyim. Telefonumu haftalar önce yükseltebilirdim, ama .. peki .. nasıl olduğunu biliyorsun.

Bugün satışta olan uygulamalardan biri (Asfalt 6: Adrenaline HD) Droid desteklemiyor çünkü almama izin vermiyor. Ancak (umarım) bir hafta içinde kesinlikle bu oyunu destekleyen bir telefonum olacak. Oyun berbat olsa bile umrumda değil; sadece 10 sent!

Uygulamayı yine de satın alabilmemin bir yolu var mı, daha sonra kurabilirim?


Kök erişiminiz var mı? Telefonunuzu farklı bir cihaz olarak taklit etmek için build.prop dosyasını değiştirebilirsiniz
Bryan Denny

Bu durumda, kök bir seçenek değildir. Sadece Google’ın "uygulama için ödeme yap, ancak hemen yüklemeyin" kavramına sahip olacağını umuyordum. Droid 1'i desteklemeyen 10 kuruşlu birkaç uygulamayı kaçırırsam, sadece birkaç günlüğüne (9 Aralık'ta gel!), Bu dünyanın sonu değil.
Josh,

Desteklenen bir cihaza sahip bir arkadaşınız var mı? Bu telefondan gmail'inize giriş yapabilir, satın alabilir ve ardından işleminizi tamamladığınızda hesabınızı kaldırabilirsiniz.
Bryan Denny

. Ben cevaplar Pazar işlevselliği değil kesmek :( Bu da, Bryan olmayacak bir teorik iyi bir fikir olsaydı
Josh

Yanıtlar:


3

Amazon android mağazasında satın alabilirsiniz . Google Play'de aynı fiyatlara sahipler. Yalnızca, cihazınızla çalışmayan bir oyun satın aldığınızı bildirir.

ve bugün itibariyle (11 Aralık 2011) hala 0,10 dolar


5
Yalnızca bir Amerikan hesabınız varsa, yalnızca Amazon uygulama mağazasından uygulama satın alabilirsiniz.
Anders

Hala 10 sentlik bazı uygulamalar var, Droid'ime yüklemek istemiyorum ve Amazon pazarında mevcut değiller, ancak örtüşmenin olduğu yerde fiyatın her ikisinde de 10c olduğunu bilmek güzel. Ayrıca, bir not olarak, açıkçası hala Nexus'um yok; 10 günlük satış boyunca muhtemelen piyasaya sürülmeyecek :(
Josh

3

Oyunu destekleyen bir arkadaşın android telefonunu kullanmanızı, telefonunda hesabınızı kurmanızı ve satın almanızı öneririm. Bunu yaparken herhangi bir otomatik senkronizasyon özelliği seçmemeye dikkat edin ve alımlarınızı tamamladığınızda hesabı telefondan kaldırdığınızdan emin olun.

@ Denny Denny: Beni yendikine benziyor :) Soru için yorumunuzu görmediniz.


Görünüşe göre bu oyunu destekleyen, özellikle de ABD'deki tüm Nexus gecikmeleriyle pek fazla cihaz yok. Kanamayı değiştiren farklı bir telefona sahip bir arkadaşım olsa bile, bu ideal olmayan bir çözüm. Kırık bir rekor gibi ses çıkarıyorum, ancak bunun gibi satışlar dışında gerçekten ortaya çıkmamasına rağmen, resmi Piyasada şaşırtıcı bir eksik özellik olarak görüyorum.
Josh,

@Josh bugün 10 kuruş listeden çıkarıldığı için biraz geç kaldık, ama Asphalt 6 HD için çok yeni bir telefona ihtiyacınız yok , dün aldım ve (bir yaşın üzerinde) orijinal Galaxy S cihazıma ok yükledim .
GAThrawn
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.