Sessiz / gece modundayken belirli kişilerin çalmasına izin verilsin mi?


13

WinPhone'um, telefonumu gecenin sabit saatlerinde susturmak için bu özelliğe sahipti, ancak aramalar / metinler için belirli kişileri beyaz listeye ekleyin.

Son zamanlarda Android'e geçtim (OnePlus3) ve bunun mümkün olması gerektiğinden emin olduğum halde (iOS da IIRC yapıyor) Ne aradığını veya nerede yapılandıracağını göremiyorum.

Birisi bana Android'de bu özelliklerin ne olduğunu söyleyebilir mi?

Telefonum Android 6.0.1'in üstünde OxygenOS 3.2.8 çalıştırıyor


Hangi Android sürümü? Telefon hakkında ayarlar> bölümüne bakın ve muhtemelen 6.0.1 (yeni bir model olduğundan tahmin) gibi bir şey göreceksiniz, bu Marshmallow. Bu durumda, kendi kurallarınızı yapabileceğiniz bir Öncelik Modu veya Rahatsız Etmeyin (ayarlar> ses ve bildirimler> rahatsız etmeyin) vardır.
beeshyams

@ beeshyams üzgünüm evet telefonum Android 6.0.1'in üstünde OxygenOS 3.2.8 çalıştırıyor. Ayarlar uygulaması oldukça korkunç olsa da yararlı bir şey bulamıyorum.
Bay Boy

Öncelik modu (Android 5.0 ve üstü): makeuseof.com/tag/…
Rahul Gopi

Bu ayarları bulamıyorum. 1 + 3 normal / öncelik / sessiz bir donanım kaydırıcısına sahiptir ve gördüğüm ayarlar farklıdır. Her neyse, öncelikli olarak çoğu aramayı durdurmak istemiyorum ... Birkaç kişinin sessizce geçmesine izin vermek istiyorum
Bay Boy

Yanıtlar:


19

Rahatsız etmeyin modu için ayarlarınıza bakın . Sık kullanılan kişileriniz dışında telefonunuzu her şey için sessiz hale getirecektir.


3
Zil sesi sıfıra ayarlanmış olsa bile bu işe yarar mı?
Rob P.

alarmlar ne olacak? açık bir şekilde alarmlar için bir istisna koyamıyorum
simona

Alarmların rahatsız etmeyin modu ile çalıştığını doğruladım
simona

4

Seslere ve titreşimlere bakın. En alta kaydırın. Rahatsız etmeyin ayarı olmalıdır. Orada izin istisnaları bulacaksınız. Tercih ettiğiniz ayarlara göre özelleştirin

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.