Samsung Galaxy Nexus ses seviyemin, stokların izin verdiğinden daha yüksek olmasını nasıl sağlayabilirim?


22

Samsung Galaxy Nexus'ta medya hacmini çok yüksek bulmuyorum ve bir şekilde Android'in stoklarının ötesinde "artırmak" istiyorum. Telefonum köklü ve Ice Cream Sandwich (Android 4.0) kullanıyor.

Telefonumun sesini "artırabilmem" / Android 4.0'da çalışan sesleri yükseltebilmemin bir yolu var mı?

Özellikle, medya oynatımı için bunu bildirim seslerinden daha fazla yapmak istiyorum, ancak ikisinden de bilgi faydalı oluyor.


Unlocked ve köklü, ya da saf stok? Nexus One için böyle bir mod gerekli çekirdek tweaks hatırlıyorum.
Chahk

@Chahk Unlocked and rooted
Bryan Denny

Yanıtlar:


15

Volume + Free adlı bir program kullanıyorum . Oldukça iyi çalışıyor. Ücretsiz olan +4 db'de olsa sınırlıdır. Eğer daha yükseğe çıkmak istiyorsanız ücretli sürümü almanız gerekiyor.

Tam sürüm geliştiricinin web sitesinden ücretsiz olarak bulunabilir.


Uygulamanın ilk iletişim kutusu açıkça "Telefonunuz Android 2.3 kullanıyorsa, bu uygulama SADECE çalışacaktır" diyor. Hala 4.0'da çalışıyor mu? Kendim denedikten sonra ses seviyesinde herhangi bir farklılık fark etmiyorum ... ya da değişiyorsa, çok çok azdır
Bryan Denny

Tamam, ne olduğu hakkında hiçbir fikrim yok ama şimdi daha önce olmadığında işe yarıyor.
Bryan Denny

İşitme duyum zor olduğu için yeni bağımın biraz üzerinde yükselir. +4'ten önce daha iyi. Kötü hsve tam sürüm satın almak için +8 ses seviyesi + herhangi bir mod gerekmiyorsa ses ayarlaması veya sanal oda ses seviyesini düşürür

Galaxy Nexus'umda benim için çalışıyor gibiydi (çok fazla test yapmadıysam, plasebo etkisi olabilir).
Draks

Bu uygulamayı köklü HTC Sensation cihazımda yeni denedim. Harika çalışıyor, cevap için teşekkürler.
halr9000,

4

Telefonumun sesini yükseltmenin bir yolunu arıyordum, sessizliğin farkına varmadan önce kulak kepçelerimin temizlenmesi gerekiyordu. Madeni temizlemek için eski bir diş fırçası ve ovalama alkol kullandım. Her şeyi daha yüksek sesle yaptım.


2

Hey orada, Franco gibi özel bir Çekirdek kullanmanız gerektiğini önermek isterim.

Düzenlendi : - bu franco çekirdeği için link.

bu, hem telefondaki hem de kulaklıklı mikrofon setindeki sesi artırmaya yardımcı olacak ses seviyesi kazanma seçeneğine sahip olması nedeniyle yardımcı olacaktır.

umarım bu yardımcı oldu


1
Bu ne işe yarıyor? Sorunu nasıl çözüyor (bu soru zaten 1.5 yıl boyunca etkin olmadığı için hala mevcutsa bile)? Lütfen, sadece bir ad bırakmak yerine, bazı bağlamlar sağlayın. Teşekkür ederim!
Izzy

Cevabı değiştirdim,
acemiyim

Güncelleme için teşekkürler - evet, şimdi gerçekten yardımcı görünüyor! Ve evet, bu site için yeni olduğunuzu gördüm, bu yüzden "iyileştirme için ipuçları" uyguladım. Böylece geç bir karşılama!
Izzy
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.