Kindle Fire'ımı nasıl köklendiririm?


17

Kindle Fire'da burada yanıtların cihazınızı zaten köklendirmiş olduğu yaklaşık yarım düzine soru var (son sorulan Android Market'i Kindle Fire'a nasıl yükleyebilirim dahil ). Tamam, iyi - tehlikeli şeyler yapmak tehlikeli hazırlık çalışmaları gerektirir. Ama ... Nasıl?

Köklendirme Tekniklerinin Ana Listesini kontrol ettim ve SuperOneClick'in Yangın çözümü olarak önerildiğini gördüm ... Ancak bu kadar hoş, pratikte bu kullanımı kolay araç yetersiz görünüyor: cihaz kırılmak için güncellendi kullandığı teknik .

Öyleyse hikaye nedir (sabah şanı)? Cihazı , kullanılması amaçlanan şekilde (takoz) kullanarak takıldım mı? Değilse, hangi gizli büyücü beni bu uygunluk zincirlerinden kurtaracak?

Yanıtlar:


5

Google Apps ile kolayca root ve Market almak için Kindle Fire Utility'yi kullanabilirsiniz .

En son Kindle Fire ürün yazılımı desteğine sahiptir (şu anda 6.2.1).


Bu araç virusvirustotal.com üzerinde 3 tespit edildi virustotal.com/file/…
Nam G VU

Bu çok kaygan bir araç, ikinci kez Ateşimi köklendirmek için tüm 5 dakikamı aldı.
Shog9

Ocak 2016 itibarıyla bağlanan sayfa şunları içermektedir: "UYARI: Bunu 2. Nesil Cihazlarda KULLANMAYIN, aksi takdirde Cihazınızı tuğlalama riskiniz vardır."
villares

11

BurritoRoot , Kindle Fire'da kök salmanın yolu gibi görünüyor. Bu araçla benimkini köklendirdim ve ardından ICS'i Ateşe almak için TWRP'yi kurdum.

BurritoRoot, yüklenmesi gereken basit bir .apk dosyasıdır. SuperOneClick ile olduğu gibi köklendirme de kolaydır. BurritoRoot için kaynaklar şunlardır:


Root erişimine sahip olduğunuzda, Amazon'un Prime video servisi sizi video akışı indirmenizi veya izlemenizi engeller. OTA RootKeeper'ı yüklemek , gerekli olmadığında kökü kaldırmanıza ve videonun çalışmasına izin verir.


Burrito Kökü ile iyi çalışan bir Kindle Fire Utility de var. Sorun, pencerelerinizin 7 Kindle Fire Cihazını tanımasını sağlamaktır. Bunu ancak Android Manager ADB Arayüzünü Aygıt Yöneticisi'nden sildikten sonra yapabildim.
abhi
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.