Samsung Galaxy S ön kameram kamera uygulaması, Gtalk veya Skype'ta çalışmıyor - Nasıl kullanabilirim?


19

Samsung Galaxy S cihazımı getirmemin nedenlerinden biri, ön kamerasına sahip olmasıydı.

Ancak ben satın beri buldum:

  • Kamera uygulaması kullanamıyor
  • Gtalk, Android'de görüntülü aramayı desteklemiyor
  • Skype desteklenmiyor (Güncelleme: skype desteği duyurdu, ancak henüz Galaxy S üzerinde çalışmıyor ve yalnızca ses)

Öyleyse ön kameram ile gerçekten ne yapabilirim ya da sadece paramı boşa harcadım mı?


Ne taşıyıcısı? Reklamlarında Sprint, iphone'da bir kazma olan bir wifi bağlantısı olmadan görüntülü sohbet sağladığını belirttim.
Ed.T

Ön tarafa bakan kamerayla en azından kendi resminizi çekebileceğinizi düşündüm ... ama kamerayı ön tarafa bakan moda ayarlayamadınız.
Eric Warriner

Yanıtlar:


18

Galaxy S'deki yerleşik Kamera uygulaması, ön kamerayı kullanabilir. Buna "Kendini Çekme Modu" deniyor ve bir ya da iki kez benimkini kullandım, etrafta kimse çekmek için etrafınızda ve bir arkadaşınızın hızlı bir resmini çekmenin en kolay yolu.

Kamera uygulamasını açın, sol üstteki kare simgesine (mod düğmesi) basın, Kendini Çekme'ye basın, ekrandaki komik kişiye gülümseyin!

Güncelleme Kasım 2010 : Bir güncelleme olarak, resmi Samsung Froyo sürümü bunun çalışma şeklini değiştirdi, kamera ekranının sol üst köşesinde, etrafında oklar dönen, bu düğmeye takas eden bir kameraya benzeyen yeni bir simge var ön ve arka kameralar arasında. Kameralar arasında geçiş yapmak için yeni düğmenin resmi

Hangi Galaxy S modellerinin ön kamerasına (ve aralıktaki modeller arasındaki diğer farklılıklara) sahip olduğu bir liste için bu tabloya bakın .


Bu "Kendi kendine çekim" modunu bulamıyorum. "Tek Çekim", "Gülümseme Çekimi", "Panorama", "Güzellik", "Sürekli", "Vintage", "Beni ekle", "Aksiyon Çekimi" ve "Çizgi Film" görüyorum.
GWLlosa

@GWL Page 51 Samsung GT-I9000 Galaxy S kılavuzunun samsung.com/download/… ya da telefonumun başka bir telefonla çekilmiş (bulanık) bir resmini tercih ederseniz jard.co.uk/random/IMG00021-20101013-0152. jpg
GAThrawn

Öne bakan kamera düğmesi Epic'in sağ üst ekranındadır !!!!!

6

En azından görüntülü telefon görüşmeleri için ön kamerayı kullanıyorum. Samsung Galaxy S telefonları arasında yeterince iyi çalışıyor, henüz diğer telefonlarla test etmedim.


4

EVO ve Epic'in ön kamerasını kullanan bir uygulama yazdım. Aptalca, ama ücretsiz. :-) "RealMirror" a bakın.


Aynası aynı ve aynı zamanda ücretsiz olarak adlandırılan Ayna adlı bir uygulama var.
Barfieldmv

3

qik ve fring, bu kamerayı kullanarak görüntülü sohbeti destekler, ancak yalnızca qik veya fring kullanan diğer cep telefonu kullanıcılarına destek olur. saçak skype desteği ile başlatıldı, ancak bu iki şirket arasındaki bir tükürme sonrasında hızla devre dışı bırakıldı.

Şu anda (Ekim 2010), android'den PC'ye görüntülü sohbet etmenin bir yolu yok gibi görünüyor. :(

Güncelleme: Yahoo IM'nin görüntülü sohbeti içeren sızdırılmış bir sürümü var: http://phandroid.com/2010/10/19/yahoo-video-chat-app-leaked-thanks-to-mytouch-4ghd-rom/

Güncelleme (12/17/2010): http://www.oovoo.com/ artık beta sürümünde PC <-> android görüntülü sohbete izin verecek bir istemciye sahip. Şu anda Epic destekleniyor, ancak diğer Galaxy S telefonları için "yakında" olduğunu söylüyorlar.


Saçak pc sürümü yok. Bu adamım!
Dmitriy Likhten

1

Özelliklerine göre BU , bir geliştiricinin kameradan nasıl faydalanacağıdır. Önceden yüklenmiş kamera uygulaması bunu yapmazsa gerçekten şaşırırdım, ancak asıl nokta, yararlanmak için dış dünyaya kesinlikle erişilebilir olması, bu yüzden birinin yapması sadece bir zaman meselesi (eğer kimse yoksa) henüz var).

Harcamak istediğiniz daha fazla paranız varsa ve kullanmak için sabırsızlanıyorsanız, size bu kamerayla yaklaşık 500 ABD Doları karşılığında fotoğraf çeken bir uygulama yazabilirim. :)

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.