Telefonumdaki varsayılan Google Hesabını nasıl kaldırabilirim?


10

Artık varsayılan Google Hesabımı telefonuma bağlamak istemiyorum. Bir Nexus One çalıştırıyorum 2.2.1.

Google hesabımın bağlantısını nasıl kaldırabilirim?

Yanıtlar:


6

Yeni bir gmail hesabı oluşturun (telefonla ilişkilendirilmiş bir hesabınız olması gerekir). Ardından, telefonunuzda ayarlar> uygulamalar> uygulamaları yönet> gmail'e gidin ve ayarladıysanız bunu gtalk ve google sesi için de yapın "tüm verileri temizle" yi seçin. Bu, yeni gmail acct bilgilerinizi gireceğiniz telefonda hesap kurulumunu başlatmanızı ister.


6

Matt'in android'in 2.0 öncesi sürümlerinde çalıştığına benzer bir yöntem, yapmanız gereken tek şey Ayarlar-> Uygulamalar-> Uygulamaları Yönet'teki Google Apps uygulaması için Verileri Temizle düğmesine basmaktı.

2.0 ve hesap yönetimindeki iyileştirmelerden bu yana , bu hile artık işe yaramıyor. Bildiğim kadarıyla (G2, myTouch Slide ve Cyanogenmod 6 ile G1) artık bir ana sıfırlama gerekiyor.

Bilgileri yedeklemeniz gerekiyorsa, uygulamalarımı paylaşmak için appbrain.com'da arama yapmayı deneyin , sms backup + veya sms backup ve restore ve / veya MyBackup Pro


2

"Tüm verileri temizle" hilesi (Matt tarafından açıklandığı gibi) çalışmazsa (HTC Magic / Android 1.6 ile çalışmadı) şifreyi google hesabına (bilgisayardan) değiştirebilir ve telefonu yeniden başlatabilirsiniz. Bazen önyükleme yaptıktan hemen sonra hesap bilgilerinizi ister ve bazen hesap anketini tetiklemek için takvim veya posta gibi bazı google uygulamalarına erişmeniz gerekir.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.