İyi geliştirici olmayan Android emülatörü?


14

Şahsen bir iPhone'um var. Ancak Android kullanıcı arayüzünü görmek isterim. Android'i olan bir kişiyi tanıyorum ama asla yeterince göremiyorum. Geliştiricilerin yalnızca Android kullanıcı arayüzünü test etmek için kullanabilecekleri iyi bir emülatöre sahip olmayı gerçekten çok isterim. Android kullanıcı arayüzünü çalıştırmak için herhangi bir elma uygulaması, Mac uygulaması veya geliştirici olmayan araç var mı? Teşekkürler!


4
Sadece merak ediyorum, SDK'nın emülatöründe sorun nedir?
Irfan

1
Belki çok yavaş.
12:54, roxan

Yanıtlar:


15

Sanal Kutu'da Android x86'yı sanal makine olarak deneyin. Bu şimdiye kadar gördüğüm en iyi çalışan android ...

  1. Temel, varsayılan Android kullanıcı arayüzüne sahiptir.
  2. Tamamen işlevseldir.
  3. HTC Sensation cihazımdan 4 kat daha hızlı çalışıyor

Android X86 ISO dosyaları: http://code.google.com/p/android-x86/downloads/list

Nasıl kurulur: http://dev.blogs.nuxeo.com/2011/10/speeding-up-the-android-emulator.html


Bunu Google veya Amazon Uygulama Mağazalarına bağlayabilir misiniz?
Joel Coehoorn

Android Market'i yükleyebilir, sadece google "android vending apk", bir apk indir, konsol türünde "adb install filename.apk". Pazar apk, ARM işlemcileriyle çalışmak için tasarlandığından, çökmeler olmadan çalışmak kesin değildir, ancak yeterince ısrar ederseniz yeterince istikrarlı bir pazar versiyonu bulabilirsiniz.
Rotemmiz

KitKat sürümü AMD üzerinde değil, yalnızca Intel PC'lerde çalışır.
HasH_BrowN

11

Amazon Appstore'un Test Sürüşü özelliğini denediniz mi ? Çok basit, çoğu tarayıcıda çalışır - Amazon'un Test Drive'ı olduğu mağazada bir uygulama bulun ve büyük yeşil Test Drive düğmesine tıklayın ( Test Drive uygulamalarının bir listesi buradadır). Bir Test Sürüş oturumu açtıktan sonra, ana ekrana ve ardından Android'e erişmek için emülatörün altındaki ev düğmesine tıklayın!

FWIW Ben şahsen SDK emülatörünün geliştirici odaklı olmasına rağmen kötü bir seçim olduğunu düşünmüyorum. Eğer ilgileniyorsanız hızlı ve kolay talimatlar How To Geek adresindedir .


Evet, Android SDK'yı yüklemek ve emülatörü çalıştırmak için bir geliştirici olmanıza gerek yok. Çoğu GUI aracılığıyla da yapılır.
Eric Mill

3

Genymotion , kullanıcı arayüzü ve grafik uygulamaları için daha iyi hissetmenizi sağlayan hızlandırılmış bir emülatördür.

Ben emülatör hızlandırmak için ana bilgisayarın grafik işlemcisi kullanarak, grafik (OpenGL) çağrıları paravirtualizes inanıyorum.1

İPhone / ipod'unuzda Android kullanıcı arayüzünü kullanmanıza izin veren Dreamboard adında bir iOS uygulaması var . Android UI'nın nasıl göründüğüne dair bir fikir vermek için temayı değiştiren bir başlatıcı. Bu uygulamayı indirmek için iOS cihazınızı jailbreak yapmanız gerektiğini lütfen unutmayın. Şu anda AppCake'ten (cihazımı jailbreak yaptıktan sonra Cydia'dan indirdiğim) indirilen ipod touch'ımda bu uygulamaya sahibim

İşte bir video bağlantısı: Dreamboard iş başında

Bu yardımcı olur umarım.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.