Telefonum bir saat kadar önce çalındı. İzleme için herhangi bir seçenek var mı?


27

Bunun uzun bir atış olduğunun farkındayım, ancak telefonum birkaç saat önce çalındı ​​veya çalındı.

Çalındığı sırada, onu izlemek ya da verileri silmek için yüklenen özel bir uygulama yoktu. Yani ... benim kötüüm. Bir kalıp kilidimin olması en azından birisinin verilerime erişmesini engelleyeceğini umuyorum.

Benim sorum şu, takipten sonra herhangi bir seçeneğim var mı ya da verilerden sonra silmek (İzlemeyle daha çok ilgileniyorum.)

Not: Benzer soruları okudum, ancak yanılmıyorsam, telefonu kaybetmeden önce hazırlık konusunda soruyu yönlendiriyorlar. Telefonu kaybettikten sonra geri dönüş seçenekleri hakkında soru soruyorum .


2
Ayrıca bkz. Telefonumdan zaten çalınan kişisel bilgileri silmenin bir yolu var mı? telefon izleme yanı sıra silme kapsar
GAThrawn

6
Google hesap şifrenizi değiştirmenizi şiddetle tavsiye ederim. Şimdi Beğen.
offby1

3
sadece hesap şifrelerini değiştirmekle kalmaz ... cihazı belirli hesaplarla açıkça ilişkilendirmeniz gerekir. Dropbox twitter gibi bir tanesidir
geocoin

Parolanızı B Planını uzaktan yüklemeden önce değiştirdiyseniz, kimlik doğrulama hatası nedeniyle B Planının uzaktan yüklenebileceğinden şüpheliyim.
İsmail

@iSid: Unutulmaması gereken nokta, bu durumda Google şifremi değiştirmeden önce B Planını yüklemeyi ve yürütmeyi denediğim halde.
Soru

Yanıtlar:


33

Plan B'yi telefonunuza Market'in web arayüzü üzerinden uzaktan kurabilirsiniz . B planı tamamen çalındıktan sonra telefonunuzun yerini bulmak için yapıldı.


Galaxy Pad Galaxy Tab 10.1V GT-P7100 ile çalışan bir alternatif var mı?
rubo77

Ah Anladım: Android Kayıp
rubo77

3
Ne yazık ki Plan B yalnızca Android'in 2.0 - 2.3 sürümleriyle çalışır.
hims056

5

Android Kayıp , telefonunuz çalındıktan sonra kurabileceğiniz başka bir uygulama .

Bağlantıdan Alıntı:

Ön yüklemeye gerek yok
AndroidLost'u telefonunuza yüklemediniz mi? Sorun değil! AndroidLost uygulamasını telefonunuza Google pazarından zorlayabilir ve telefonunuza "androidlost register" mesajı içeren bir SMS göndererek googles sunucularına bağlantıyı başlatabilirsiniz.


2014 ve Android I muhtemelen bazı sürümüyle birlikte çünkü (telefonun sahibi kişinin yapması gerekecektir) uygulaması başlatarak telefonu SMS göndermek veya kayıt gerektiğinin artık mümkün olduğunu düşünmüyorum - gruplarını .google.com / forum / #! msg / androidlost / Vo5_F0wF_do /…
Crowie 11:14

3

Burada da aynı durum var. Ancak, Plan B'yi yüklemeden önce hesabınızın şifresini değiştirdiyseniz ve telefonunuz kapalıysa, uygulamanın yüklenmesini ve izlenmesini hala sağlayabilirsiniz, en azından değiştirdikten sonra benim için çalıştı.2

Her kim çaldıysa, muhtemelen kapattı. IMEI'yi biliyorsanız muhtemelen taşıyıcıyı aramalısınız.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.