Müzik çıkışı dahil tüm ses çıkışlarını bir Bluetooth kulaklığa yönlendirmek mümkün müdür?


35

Samsung ACE S5830 telefonumdan bir Bluetooth cihazı kullanarak arama yapabilir ve alabilirim. Ancak, telefonumda MP3 şarkıları çaldığımda, çıkış Bluetooth mono kulaklıktan çalmıyor; sadece doğrudan telefonun hoparlörlerinden çalar.

Tüm ses çıkışlarını Bluetooth mono kulaklığa yönlendirmenin bir yolu var mı?

Yanıtlar:


15

Bazı googling yaptım ve bazı öneriler var androidforums.com bu yazı boyunca tökezledi :

  1. Bu işlevselliği sağladığı ortaya çıkan birkaç uygulama var. BTmono , belli bir süre sınırlı kalmayacağını bulduğum tek özgür kişi. Android 2.2+ gerektirir. Bu bağlantıda da görebileceğiniz benzer birkaç başka uygulama var.
  2. Bu kişi , ek bir uygulama kullanmadan çalışıyor gibi görünen bir numara yayınladı:
  1. Telefona gittim ve ara vermek için 'p' yaratan '**' (2 yıldız) aradım. Ardından aramaya basın. Bu, kulaklıklı mikrofon setini gerçekten arama yapmadan etkinleştirir.
  2. Bundan sonra doggcatcher'ı (veya diğer ses / video oynatıcısını) başlattım ve kulaklıktan çaldım. Bu noktadan sonra her şey kulaklıktan geçti.
  3. Kulaklığımın çalınmasını durdurmak için telesekreterimi aradım ve telefonu kapattım. Bu noktada, ses tekrar hoparlöre yönlendirildi.

EDIT: Ben sadece zil sesi kapalı veya titreşim açıkken işe yaradığını buldum. Ayrıca, medya ses seviyesinin ayrı ayrı açılması gerekir - Ya ayar kontrolünden ya da 'p' çağrısını gerçekleştirmeden önce. Ses seviyesi rocker, sadece Bluetooth kulaklık aktif olduktan sonra Bluetooth görüşme sesini kontrol eder.


BTmono mükemmel çalışıyor! Samsung galaxy not 3.
patchie

8

Genel olarak, ses uygulamaları, Bluetooth cihazınız bu A2DP profilini destekliyorsa, Bluetooth üzerinden çalınacak medya kanalını kullanır.

Kulaklığınızdaki özellikleri A2DP'yi destekleyip desteklemediğini kontrol edin; varsa, lütfen kullandığınız müzik uygulaması ve kulaklığınızın modeli ve modeli hakkında ek bilgi eklemek için sorunuzu düzenleyin.


4

Eğer

  1. Bluetooth cihazınızda müzik dinlemek istiyorsunuz
  2. Bluetooth cihazınız, android telefonunuzla mükemmel bir şekilde eşleşir.
  3. Yalnızca aramalarla çalışır, ortam hala cihaz hoparlörlerinizde çalar.

BTMono gereksinimlerinize uyan harika bir araçtır. Yalnızca medya akışını AÇIK hale getirmenize izin verir ve gitmeniz iyi olur.

Ücretsiz olduğunu ve her telefon görüşmesinden sonra uygulamayı yeniden başlatmanız gerektiğini unutmayın. Bu özellik sadece 1 $: D olan profesyonel sürümde açılabilir.


3

Mono Bluetooth Router'ı deneyin . Ücretsiz sürümü BTMono'dan daha fazla özelliğe sahip.


+1. Ücretsiz sürümü yükledim ve benim için iyi çalışıyor. Samsung Galaxy S Röle kullanıyorum. Bu muhtemelen biraz Samsung Galaxy S3'e benzeyen bir cep telefonu.
unutulmaz

1

Uygulamamı, çağrılmayan sesi BT'ye yönlendirmek için de deneyebilirsiniz. İşte benim github bağlantı: https://github.com/sauravpradhan/AnySound2BT


Benim için işe yaramadı. Sanırım çöktü. Ben biraz daha bilgi gönderdiniz burada . Ne yazık ki, bir geri izleme sağlamadım ve geri alma da muhtemelen sorunu çözmek için ihtiyacınız olan şey.
unutulmaz

Kilitlenme, kaynağı serbest bırakmadığım için olabilir, Github'ta belirtilen adımlara göre denenmişse, kod telefonların çoğunda mükemmel çalışıyor!
Saurav

0

Sadece BTmono'nun HTC Desire S için android 2.3.3 ve Plantronics Explorer 210 ile bir cazibe gibi çalıştığını bilmek isteyen herkes için oraya atmak istedim ! BTmono için de son derece kolay bir arayüz.


0

BTmono'yu kullandım, böylece Komodo'yu (aka KMD) Bluetooth kulaklık olarak kullanabiliyordum. Mükemmel çalıştı.

Ses seviyesi düğmeleri kulak parçasını kontrol etti ve ses seviyesi düğmelerinden birine basarsam, telefon "Bluetooth In-Call Ses Seviyesi (ses seviyesi çubuğu)" diyor. Yani, şunu deniyorum ki ...


0

lol ben stereo kulaklık kullanarak eski bir moto rizr z3 olduğunu hatırlıyorum, ancak varsayılan olarak, müzik dinlerken, bazı nedenlerden dolayı mono ses kullanıyor. Seçenekler menüsünde stereo seçeneğine geçmek için bir seçenek var ancak üzgünüm bu android değil ve sadece stereo kulaklıklarım var

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.