Android'de Skype'tan nasıl çıkılır?


36

CyanogenMod 6.0 çalıştıran ADP1'imde Skype'ın yeni piyasa sürümünü kullanıyorum.

Ben gibi olamaz çıkın Skype programını. Oturum açtıktan sonra Skype'tan çıkış yapmak için herhangi bir mekanizma var gibi görünmüyor. Görevi öldürebilirim, ancak bir dahaki sefere bir şey tetiklediğinde oturum açma ve tekrar çevrimiçi olma, hiçbir şeyi engelleme hakkına sahip olduğunu düşünüyor. Görev çubuğu simgesi sizi yalnızca programa götürür, ancak programın herhangi bir menüsü görünmüyor, geri düğmesine vb. Yanıt vermiyor.

Fikirler?


Tüm bu çözümler önceki Skype sürümü içindir. v2 sadece uygulamadan çıkmanıza izin vermiyor. Bir böcek olmalı.

Yanıtlar:


10

4.0 sürümüyle (1 Temmuz 2013'de yayımlandı), bir kez daha, çıkış yapmayı nasıl değiştirdiler.

İşte nasıl yapılacağı:

  1. Giriş yaparken, sağ üst köşesinde avatarınıza dokunun
  2. Hesap profilinizde, sağ alt köşedeki Taşma Menüsüne (üç dikey nokta) dokunun
    • Telefonunuzun fiziksel bir menü düğmesi varsa, onu
  3. Artık çıkış yapma seçeneğiniz var

( kaynak )


Skype yakın zamanda güncellendi (10 Temmuz); değişikliklerden biri çıkış yapmayı kolaylaştırmaktır.

Android 4.0 için Skype Güncellemesi: Sizleri Duyduk

  • Çıkış yapmak için daha kolay bir yol istediniz. Şimdi bu seçeneği Menü tuşuna basarak veya bu gezinme ekranlarından herhangi birinde bulabilirsiniz: En Son , Sık Kullanılanlar , Kişiler ve Profil .

1
Bunun saklanan kimlik bilgilerini silmemesi dikkat çekicidir. "Otomatik olarak giriş yap" etkinse, Skype'ı bir sonraki başlatışınızda anında oturum açmış olursunuz.
AndreKR

27

Git MyInfo'yu sekmesine ve durumunu ayarlamak Oturumu .

Oturumu kapattıktan sonra geri düğmesi beklendiği gibi çalışır ve Skype'tan çıkar.

EDIT : v2.9.0.315'ten itibaren (en azından) Skype çıkış mekanizmasını basitleştirmiştir:

Skype'ın ana ekranında şunu yapın:

görüntü tanımını buraya girin


Bu artık Android için Skype 4.0.0.17847'den itibaren çalışmaz.
Nathan Osman

4

Stop Skype'ı Market'ten yükleyin, ana ekranınızda kısayol oluşturun ve skype'tan çıkmak istediğinizde tıklayın


2
bu iyi bir çözüm değil
setzamora

1
Bu uygulama artık mevcut değil (ve yine de gerekli değil).
ce4

3

Tamam, skype’tan nasıl çıkabileceğini öğrendim. Uygulamadaki ana ekrana gidin ve sol düğmeye tıklayın. Bu tıklamanın ardından çıkış yapın, geri dönüş düğmesiyle çıkabilirsiniz. Bazıları zaten bu haberi yayınladı, ancak android için yeni olan insanlara tamamen açık olmadığını düşünüyorum (benim gibi): P


3

Benim için 'Oturumu Kapat' aynen PC Skype istemcisindeki gibi davranır. yani müşteri çalışmaya devam ediyor. Daha sonra bırakmaya zorlarsanız (aşağıya bakın), bir daha oturum açtığınızda şifrenizi tekrar girmeniz gerekecektir. İşte, yeni bir görev yöneticisi veya bir 'skype' durdurma uygulaması yüklemenizi gerektirmeyen Skype'tan çıkmak için genel bir yoldur. : Git Ayarlar -> Uygulamalar -> Uygulamaları yönet -> Skype -> Durmaya zorla


Birkaç gün önce Skype'ı güncelledim ve düzgün oturumu kapattıktan sonra bile kendi başıma başlıyordum. Birkaç kez yaptım ve nihayet Ayarlar-Uygulamalar'daki 'Zorla durdurma' seçeneğini kullandım ve çözüldü. Sanırım Skype'ta ve / veya Android'de bazı hatalar var (
4.0'um

2

Tekrar değiştirdiler, göründü (Skype 4.4.0.31835). Daha önce Menü düğmesiyle ulaşılabilse de, buradan çıkış yapma seçeneği yoktur.

Skype 4.4.0.31835 menüsünde çıkış yok

Bunun yerine şimdi, Skype'ın ana ekranındaki menü düğmesinin yanında, avatarın etrafındaki kesik daire bulunan düğmeye basmanız gerekir. Bunu göreceksiniz:

Çıkış seçeneğinin konumu

En alt kısımda, Skype müşterisinden de ayrılacak olan çıkış seçeneğini bulabilirsiniz.

Önceki versiyon , (bu yazı itibariyle) kabul edilen cevabın tarif ettiği şekilde davranmıştır . Ama beni daha fazla anlamadı.


Onaylandı, Skype'ı tamamen "bırakmak" için tek seçenek manuel olarak "çıkış" yapmaktır. Ayrıca bakınız android.stackexchange.com/questions/69891
paulgutten

-1

Çıkış yapmayı biliyorum. Oturum açtığınızda, SKYPE'DE DEĞİL, ANDROID ÜRÜNÜNDE UZUN BİR SÜRE İÇİN EV DÜĞMESİNİ TUTUN! Görev Yöneticisi olan bir düğme görebileceksiniz. Tıklayın ve android üründe aktif uygulamaları göreceksiniz. Sonra skype logosunun yanında gördüğünüz son düğmesine basın.


4
Temel Android sisteminin bir parçası olmayan, kurulmuş ve bu anahtara bağlı özel bir görev yöneticisi uygulamanız olmalıdır. Stok android görev değiştirici sadece onları kapatmak değil ve hala çalışıyor olup olmadığını bile belirten, son uygulamalara geçiş yapmanızı sağlar.
Caleb

1
Bu sadece Touchwiz (Samsung) cihazlar için geçerlidir.
Akış
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.