Google Haritalar şimdi giriş yapmak istiyor mu? Bunun etrafında bir yol var mı?


10

Galaxy S cihazımı her bir Gmail hesabına bağlamadan çalıştırmayı başardım, ancak son birkaç hafta içinde (sanırım Sprint'ten bir OS güncellemesinin ardından) Haritalar giriş yapmadığım için itiraz etmeye başladı .

Biraz sinir bozucu - bir adres aramak için neden giriş yapmam gerekiyor?

Bunu aşmak için herhangi bir öneri isterim. Telefonumu rootlamaktan mutluluk duyuyorum. OSM yükledim, ancak bir şey eksik olmadıkça adres aramaları yapmıyor.


APK'yı bir yerde bulabilirseniz, Haritalar'ı eski sürüme geçirmeyi deneyebilirsiniz. Bence sadece köklenme olmadan üstüne monte edebilmelisin.
Matthew,

1
Kendinizi Google'ın gereksinimlerine göre engellerseniz, başka hiçbir şey için kullanmadığınız ve yalnızca kişisel bilgileriniz olmadan cihazınızla ilişkilendirilecek sahte bir GMail hesabı oluşturabilirsiniz.
Martin Tapankov

Yanıtlar:


4

Üç seçeneğiniz muhtemelen:

  1. Haritaları Eski Sürüme Geçir
  2. Tarayıcı tabanlı Google haritalarını kullanın (paranoyaksanız belki gizli modda)
  3. Başka bir harita uygulaması kullanın

OSM ile ilgili olarak, resmi bir uygulamalarının olmadığını düşünüyorum, böylece verilerini kullanan bir uygulamayı da kullanmayı deneyebilirsiniz. OSM web sitesi bu sadece kullandığınız uygulamaya uygulanabilir olmayabilir bu yüzden, adres arama sağlar. Burada listelenen bir sürü OSM uyumlu uygulama ve özellikleri var .


Gerçekten iyi çalışmayan Osmdroid kullanıyordum, ama sonunda harika çalışan OsmAnd'ı test etmeye başladım. Burada anladım: f-droid.org/repository/browse/…
Amanda
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.