“Yalnızca telefon numarası olan kişileri göster” - Android 4'te filtre eksik


12

Android 2.3 stok kişileri uygulaması. (ve daha eski sürümler) , yalnızca telefon numarası olan ve altından erişilebilen kişileri gösteren bir filtreye sahipti Menu -> Display Options -> Only contacts with phones.

Bu android 4 gitmiş gibi görünüyor. Diğer ekran seçenekleri taşındı Menu -> Settings, ancak bu eksik. Ayrıca altında değil Menu -> Contacts to display.

Herkes bu seçeneğin hala var olup olmadığını ve bu durumda nerede olduğunu biliyor mu?

Yanıtlar:


12

Ice Cream Sandwich, eski Kişiler uygulaması şimdi ile değiştirildi Kişiler uygulamasından . Bu yeni uygulama, yalnızca aradığınız kişilerle değil, tüm kişilerinizle bağlantıda kalmanız içindir ve bunu sosyal ağlara ve bunun gibi şeylere bağlayarak eski kişiler uygulamasından farklı şekillerde yapar.

Yalnızca telefon numarası olan kişileri gösterme seçeneği, yeni Kişiler uygulamasında bir seçenek değildir. Ancak, özellikle telefon görüşmesi yapmak istediğinizde bir kişiyi ararken orada olması gerektiğini kabul ediyorum.


5

ICS'deki yeni telefon Uygulamasının kendine ait bir kişi sekmesi var, sadece numaralara sahip kişileri gösteriyor gibi görünüyor, bu yüzden bunu çoğu durumda kullanmayı tercih edebilirsiniz.


2
Oh, haklısın. Ben tamamen "en çok temas" listesi altında gizli çünkü bu tamamen kaçırdım, ama orada. Bunu kullanacak, bahşiş için teşekkürler.
alextsc

2

Kişiler uygulaması, hangi bilgilerin mevcut olduğuna bakılmaksızın tüm kişileri gösterir. Ancak çevirici uygulaması yalnızca telefon numaralarına sahip kişileri gösterir.


0

Nasıl çalışır:

  • Doğrudan menüden bir kişi alırsanız, e-posta adresleri de dahil olmak üzere tüm kişileri görürsünüz.

Ancak Rehber'e çevirici aracılığıyla giderseniz, yalnızca telefon numarası olan kişileri görürsünüz.


0

İşte ICS'deki Kişiler uygulamasıyla ilgili kaynak dosyanın üst kısmında bulunan bir açıklama:

/ * TODO (emillar) Modlar ve filtreleme ile ilgili kodun çoğunu yorumladım. Bu işlevselliği geri ekledikçe geri getirilmelidir. * /

Yani geçici olarak kaldırılmış gibi görünüyor ve kişiler uygulamasının gelecekteki bir sürümünde tekrar kullanılabilir olacak.


Kaynak koddan geçmek için şeref. @Jeshurun
Gokul NK
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.