Klavye otomatik tamamlama önerilerini temizleme


10

Sony Ericsson Xperia arc cihazımın öğrendiği otomatik tamamlama kelimelerini tamamen temizlemem gerekiyor. Bazı rastgele harf kombinasyonları (CAPTCHA girişleri) girmek için kullandım ve şimdi bazı önemli önekler için otomatik tamamlamanın bir parçası. Bu nasıl yapılabilir? Ayarlar ekranında baktım ama şans yok.

Yanıtlar:


9

Bu Google'da yüksek konumda, bu yüzden çözümümü buraya yapıştıracağım. Bir Sonyericsson Xperia Arc S sahibiyim ve Kişisel Sözlük listesi boştu.

Gidilecek yol, uygulama listesine (tüm uygulamalar) gitmek , Xperia Klavye hizmetini ve Verileri Temizle'yi bulmaktı .

Her klavye yapılandırmasını sıfırlar, ancak nasıl çalışır.


Bazı cihazlarda (Xperia olanları bile), "Uluslararası Klavye".
Koruyucu bir

4

Altında öğrenilen kelimeleri temizleyebilirsiniz Settings --> Language and keyboard --> User dictionary. Öğrenilen kelimeye uzun basın ve ardından düzenleyin veya silin.


1
Bu çözüm maalesef en son Sony cihazları için geçerli değildir. Kullanıcı ve kişisel sözlüğe özel olarak eklenmeden kelimeleri öğrenebilirler.
user650309

3

Klavye türünüzün arkasındaki ---> Denetimler ---> Dil ve girişler ---> klavye ve giriş yöntemleri -> (ayar simgesi) ayarlarına gidin -> akıllı metin -> kişisel verileri temizle .. :) herşey :)


0

Kelimeleri Ayar: Dil ve Klavye ile silme: Kullanıcı Sözlüğü yalnızca manuel olarak kaydettiğiniz kelimeler için çalışır. Otomatik olarak öğrenilen kelimeleri öğrenmek için metin girişinizi yönlendiren uygulamaya gitmeniz ve o uygulamanın verilerini temizlemeniz gerekir. Örneğin, Casio Commando'mda uygulama listeme gidiyorum, XT9 Metin Girişi uygulamasını ve "Verileri Temizle" yi tıklıyorum.


0

Xperia için


---> Kontroller ---> Dil ve girişler ---> klavye ve giriş yöntemleri ---> Ayarladığınız Klavyeyi seçin (örn., Xperia Klavye) ---> Ayarlar simgesi --- >> Yazma stilini kullan ---> Kelimelerim'de kaldırmak istediğiniz kelimeleri silebilir veya tüm kelimelerinizi silmek için Verileri temizle'ye gidebilirsiniz.


0

Otomatik tamamlama önerilerini silmek ve mesajı yazabilmek için: yazmaya çalıştığınız kelimeye iki kez hafifçe vurun, ardından kelimenizi yazmayı bitirin.


0

Posta veya mesaj gibi herhangi bir uygulamayı açın ve yazmaya başlayın, tahmini metin görüntülenecektir. Sadece uzun basın ve tahmin kaldır kaldır seçin.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.