Sim kart olmadan çalınmış bir Android cihazı bulun [kapalı]


9

Hücremi kaybedersem fotoğraf bulmama / fotoğraf çekmeme ve ses kaydetmeme / verilerimi silmeme / cihazımı engellememe yardımcı olabilecek bir uygulama arıyorum.

Mümkün olup olmadığını bilmiyorum, ancak cihazın içinde sim yoksa / kapalı veya GPS / internet bağlantısı devre dışı bırakılmış olsa bile uygulama çalışabilirse gerçekten yararlı olacaktır.

Şimdiden teşekkürler!


Bu soruyu kontrol edin. Orada birçok yararlı cevap var. bağlantı
Qw4z1

Yanıtlar:


6

Cerberus hem web servisi hem de kısa mesaj yoluyla etkinleştirilebilir. Köklendirildiyseniz, sistem uygulamalarına entegre edilebilir ve böylece tamamen silinerek hayatta kalabilirsiniz. FYI, NO uygulaması kapalıyken telefonunuzu izlemenize izin vermez :)

Ayrıca GPS'i uzaktan açabilir, Google haritalarını kullanarak gerçek zamanlı izleme yapabilir (bir web tarayıcısında Google navigasyonu gibi görünür), fotoğraf çeker / ses ve video kaydeder, alarm çalar, kendini uygulama çekmecesinden gizler, böylece hırsızlar orada olduğunu bilin, telefonu bir kodla uzaktan kilitleyin, sistemi silin, mesajları görüntüleyin, son 10 metni ve telefon görüşmesini indirin ve çok daha fazlası.

Cerberus 5 $ ve her kuruşa değer. Google Play'den indirilebilir , ancak resmi sitedeki indirme bölümü, doğrudan ROM'a flash edilip entegre edilebilen Cerberus APK'larına sahiptir .


Çekirdeğe entegre edilmemiştir. Bir yardımcı apk sistem / uygulamaya taşınır.
RR

Not edildi ve düzeltildi :)
Logolar

3

AndroidLost benim kişisel favorim. Cihazı açıp açamayacağını bilmiyorum, ama her şey için işe yaradığını biliyorum. En sevdiğim özellik, Tamam'ı tıklattıklarında ön taraftaki kamerayla resim çeken gönderebileceğiniz pop-up mesajdır. Telefonunuza erişiminiz yoksa, pazar bağlantısı üzerinden yükleyin ve sitelerine giriş yapın!


2

Kısa mesaj göndermenin yanı sıra herhangi bir şekilde etkinleştirilebilen hırsızlık önleme uygulaması bulamadım. Ancak yapabileceğiniz şey, bu uygulamalardan birini yüklemek ve telefonunuzu kaybetmeden hemen önce etkinleştirmektir. GPS'in sürekli olarak etkinleştirilmesi, pilinizi istediğinizden daha fazla tüketebilir.

Tabii ki, telefonunuz bir tür internet bağlantısı olmadığı sürece ne ev telefonu ne de uzaktan kumanda edilebilir. Ancak Wifi hala SIM kart olmadan çalışmalıdır.

Bu tür şeyler için en popüler uygulamalar Prey ve Where's my Droid gibi görünüyor . İkincisi, uzaktan silme işlemine ihtiyacınız varsa ücretli pro sürümünü gerektirir.1

Telefonun silinmediğini ve hesabınıza giriş yaptığını ve bir çeşit ağ erişimine sahip olduğunu varsayarsak , Android cihaz yöneticisi telefonunuzu bulabilir, silebilir ve kilitleyebilir. Daha yeni sürümlerde konum erişimini etkinleştirmeniz gerekir. Konumu ve wifi ile bir telefon zil test, ama hiçbir fonksiyonel sim kart (eski bir içinde şikayet tutmak için iptal edildi).

Olmadan herhangi bir şekilde onun zor bir telefon ile iletişim kurmak için. Av çok güzel , kanıtlanmış bir sicili (ve oldukça etkileyici bir kurtarma sayfası ) var ve metin üzerinden etkinleştirilebilir . Ayrıca, bir sim kartı değişikliği veya kaldırılmasında kendini etkinleştirir ve geri aramayı dener, böylece telefonun herhangi bir kullanımı için sonunda açılması gerekeceğinden faydalı olabilir .

Hiçbir şey kapalı bir telefonu takip edemez, sihir eksikliği.


0

Android Cihaz Yöneticisi'ni deneyebilirsiniz, ancak telefonlarınız 3G çevrimiçi olmalı veya Kablosuz ağa bağlı olmalıdır


Journeyman Geek'in cevabı bundan daha önce bahsetti. Gelecekte, lütfen herkesin zamanını harcayan önceki cevapları tekrar etmekten kaçının.
Dan Hulme
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.