Google Play Store'da uygulamaları "tümü indirildi" den nasıl kaldırırım


23

Yeni Android Market / Play Store'da (3.5.15) artık "indirilen" uygulamaların bir listesi var.

Şimdi 2/3 yıldır iyi bir android telefonum oldu ve liste çok büyük, artı internetin eteriyle kaybedilmesi gereken çok daha şüpheli uygulamalar şimdi beni rahatsız etmek için geri çekildi.

Uygulamaları buradan kaldırabilir miyim?

Teşekkürler


lol! kesinlikle! : p bilmek sadece ben değilim!
Thomas Clayson

Sadece netleştirmek için: Bu Android uygulamasıyla ilgili, Play Store web sitesi değil, doğru mu?
ale

Yanıtlar:


16

Hayır, mümkün değil. Android pazarı bunun gibi sorunlardan etkilendi.

3.9.16 sürümünden itibaren, artık uygulamalarımın listesindeki "tümü" sekmesinden uygulamaları kaldırabilirsiniz. Birine uzunca basarak birkaç uygulamayı, ardından diğerlerini seçerek bile seçebilirsiniz.
Bu uygulamalar Web Sitesinden de kaldırılmıştır.

Kaynak: Android Polisi


1
En azından Tabletimde (Android 4.1.1 çalıştıran, Play Store 3.10.10), "Uygulamalarım" seçeneğine gidiyor, "Tüm Uygulamalar" ı seçiyor ve istenmeyen öğelerin yanındaki silme sembolüne basıyor. Bir onaylama açılır ve onaylarsam hem Playstore uygulaması hem de web sitesinden kaybolur. Sadece can sıkıcı bir şey: Çoklu seçim yok ve her silme işleminden sonra listenin en üstüne geri dönüyor ...
Izzy

1
Kendimi daha iyi düzeltmek zorundayım: Tabii ki Richard, "Long Press" konusunda haklı! Bu sayede bir zıplama ile bile yaşayabiliriz. Bunun için büyük başparmak-up, sadece büyük bir temizlik yaptı :)
Izzy

@Izzy, bunu yazdığımdan beri davranışları değiştirmişe benziyor. Heads-up için teşekkürler!
RR

Kitkat'tayım (Nexus 5), "Tümü" sekmesi altındaki bir uygulamayı uzun süre tuttuğumda ve bıraktığımda, uygulamanın kaldırıldığı sayfayı kaldırıyor. Multiselect için herhangi bir seçenek görmüyorum
Gopi

@TechJerk Kaldırma ekranını açarsa, uygulamanın hala yüklü olduğu anlamına gelir. Soru, telefonunuza artık yüklenmemiş uygulamaları kaldırmaktır.
RR

11

Bu, anonim bir kullanıcı tarafından başka bir yayına yapılan düzenleme olarak bırakıldı, ancak kendi cevabı olmalı.


Cep telefonunuzdaki Google Play uygulamasına gidin ve Menü -> Uygulamalarım'a gidin, ardından Tüm Uygulamalar'a doğru kaydırın. Sağdaki sembol düğmesini kullanarak uygulamayı oradan silin; uygulama çevrimiçi Play Store listesinden de silinir.

Aynı anda birkaç uygulamayı silmek için, mavi bir üst çubuk görünene kadar bir uygulamaya uzun basın; daha sonra diğer bazı uygulamalara kısa basıldığında, mavi çubukta sağ üst köşedeki silme sembolüne basarak seçili tüm uygulamaları silebilirsiniz. Bu özellikle pratiktir çünkü bir uygulamayı sildikten sonra listenin en üstüne atlarsınız ve liste en azından şu anda sadece ilk kurulum tarihine göre sıralanır.

ekran görüntüsü


Bu benim için yeni! Son derece açık olmasa da ... sağdaki uygulama adının yanında bir çizgi bulunan bir çemberin küçük anahatlarını görmeden önce biraz zaman aldı. Bir çöp kutusunun ( play.google.com/apps'da olduğu gibi ) daha sezgisel olacağını düşünürdüm - neredeyse görünmez kılmaktan başka bir şey değil! Beyaz üzerine açık gri ... sheesh!
Logolar

Asıl soru, onu nasıl silerim? Öğeyi basılı tutmak, herhangi bir bağlam menüsünü oluşturmuyor gibi görünüyor.
Pervane

@ShedoSurashu Lütfen Logos'un yorumuna ve eklediğim ekran görüntüsüne bakın. (Bu, 3.9.16 Play Store'da.) Ancak neden SuperSU ile yapamayacağımdan emin değilim.
Matthew Okumak

3.5.19 kullanıyorum, nasıl güncellerim?
Pervane,


2

Google Play’in yeni sürümüyle tüm uygulamalar listesinden birden fazla girişi silmek mümkündür.

Kaldırmak için ilk uygulamaya uzun basıldığında, bir onay işareti ve bir silme simgesi olan bir başlık çubuğu görünecektir. Kaldırmak istediğiniz tüm uygulamalara ve ardından silme sembolüne dokunun.


Bunun benim için çalışmasını sağlayamadım. (Droid 3, Android 2.3.4, Play Store Uygulaması sürüm 3.9.16) Belki de bu ICS +?
Dylan Yaga

Galaxy Nexus'umda bir zevk veriyor.
ale

@DylanYaga Listedeki bir girdiye uzun bastığınız zaman ne alıyorsunuz?
RR

@RichardBorcsik Orada oturuyor, hiçbir şey yapmıyor, benimle alay ediyor ... :(
Dylan Yaga

Adil Uyarı: Sadece bunu ÜCRETSİZ uygulamalarla yapmanıza izin verdiğini düşünüyorum. Ücretli bir uygulama ekledikten sonra, silme sembolleri başlıkta kaybolur.
Zooks64


0

Play Store 17.8.14 ile Android 9'da 2019-12-07 tarihinden itibaren, kaldırmak istediğiniz uygulamanın yanındaki X sembolüne tıklayarak "play store -> uygulamaları ve oyunlarım -> kütüphane -> 'ye gitmek zorundasınız.

görüntü tanımını buraya girin

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.