Gönderen bir mesajı iptal etmenin bir yolu var mı?


11

Mesaj "gönderirken", yanlış kişiye gönderdiğimi keşfettim. Bu konuda yapabileceğiniz bir şey yok mu? Nokia kullanıyordum. Bu eski telefonlarda (veya sistemlerde) sağdaki "C" düğmesine basarsınız ve gönderme mesajı iptal edilir.

Yanıtlar:


6

Uçak Modu hemen .. sonra zorla dur, daha sonra verileri temizle, telefonu yeniden başlat ... Benim için çalıştı!


2

Düşünebileceğim bir yol, Mesaj uygulamasını öldürmektir. Ancak mesaj gönderme mesajının kendisi tarafından yapılıp yapılmadığından veya mesajın gerçek aktarımını yapmak için mesajı başka bir işleme veya android çekirdeğe geçirip geçirmediğinden emin değilim.

Her neyse, Menü -> Ayarlar-> Uygulamaları yönet -> Tümünü seç sekmesine gidip Mesaj'ı seçip Durmaya zorla'yı tıklayarak kontrol edebilirsiniz.


1
Gecikmenin, mesajın başarıyla gönderildiği hücre kulesinden bir yanıt bekleyen Messaging uygulamasından kaynaklandığını tahmin ediyorum. Bu durumda, uygulamayı öldürmek işe yaramaz.
Martin Tapankov

Mesajlaşma servisi çalışıyor ..
Android Quesito

1
Ben her zaman pili dışarı
çekerdim

Bence "Zorla Durdur" düğmesinin olduğu ekrana geldiğinde, mesaj muhtemelen hedefe ulaşmış olacak ve büyük olasılıkla telefondan gönderilecektir. OP'nin ihtiyacı olan şey, Gmail'de bir UNDO gibi, belirli bir x saniye gecikmesinden sonra bir mesaj göndererek kullanıcının mesajı iptal etmesine izin veren bir şeydir.
Sparx

1

Mesaj "gönderirken" yorum / metin masajını basılı tutun. Mesajı göndermeden önce iptal etme seçeneği sunan bir menü seçeneği görünmelidir. Uçak modu da işe yarayacak iyi bir moddur.


0

SMS İptal'e bir göz atın - yukarıdaki yorumda belirttiğim gibi çalışır.

Göndermeden önce bir dakikalık bir gecikme var, böylece kullanıcının mesajı yazdıktan sonra bir dakika içinde göndermeyi iptal etmesine izin veriyor.

Dikkat edin, uygulama bir yer imi ve arama kısayolu ekler.


0

Kolay bir yol, telefonu Uçak Moduna sokmaktır. Böylece gönderme mesajı iptal edilir.


0

Evet. Android için SMS UNDO uygulaması ile yapabilirsiniz . Arka planda çalışır ve kullanımı çok kolaydır. Ayrıca, ne zaman aktif olacağını ve mesajın ne zaman beklemeye alınacağını ayarlayabilirsiniz.


Uygulamanın şu anda sahip olduğu yükleme sayısı göz önüne alındığında, bu cevabın utanmaz tanıtımdan başka bir şey yapmadığını varsayalım.
Firelord

0

PVLL'ye göz atın . Uygulama göndermeden önce "5 saniye kuralı" adı verilen 5 saniyelik bir gecikme koyar. Benim için çalışıyor.

Ayrıca, gelecekte metinleri planlamanızı sağlayan bir özelliğe sahiptir ve SMS'nin üstünde konuşmalarınızı tartışmanıza olanak tanıyan bir paylaşım katmanı vardır. Ekran görüntüsü almak veya kesmek ve yapıştırmak yerine kullanıyorum.


2
Şimdiye kadar, aynı uygulamayı tanıtmak için bu sitede iki cevap var. Bu uygulama ile ilişkiniz nedir? Diğer kullanıcıların önerilerinizi buna göre değerlendirebilmeleri için bu konuda net olmak önemlidir.
Dan Hulme

0

metin çok utanç verici değilse, gönderirken metni silin (mesajı tıklayın ve basılı tutun), sadece yanlışlıkla gönderildiği kişiye, onlara göndermek istemediğinizi ve bir kaza olduğunu söyleyin. veya her metin gönderdiğinizde, önceki metinlerden gelen adlar listesinden mesaj göndermek yerine doğru kişinin adını içeren yeni bir metin (telefonunuzun adres defterine doğru telefon numarasını veya kişi adını girerek / arayarak) oluşturabilirsiniz. manifatura uygulamasını açtığınızda görünen (ilk etapta yanlış kişiye göndermekten kaçınmak için)


0

Bahsettiğiniz c düğmesi Nokia'da yalnızca mesaj giden kutusunda kalırsa bazen her zaman çalışmaz. Alabileceğiniz en yakın seçenek, Play Store'dan Textra SMS kullanmak ve SMS gönderme gecikme seçeneğini 9 saniye olarak ayarlamaktır. Yanlış bir alıcıya mesaj gönderirseniz, gönder düğmesine bastıktan sonra x düğmesine basarak SMS'i iptal edebilirsiniz.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.