Google Play Müzik'ten şarkıları zil seslerine nasıl dönüştürebilirim?


21

Google Play Müzik'ten gelen müziği telefonumda zil sesi olarak kolayca kullanmanın bir yolu var mı?


Şarkıyı indirin .. Stok zil sesi seçici onu göstermeli ..
Android Quesito

3
Bu muhtemelen , özellikle Google Müzik anlamına gelen Android'de (Nexus S) MP3 zil sesini nasıl ayarlayacağınızla ilgilidir.
eldarerathis

Yalnızca sdcard'ınızdaki şarkıları ayarlayabilirsiniz ... google müziğindeki buluttan müzik bir veritabanına kaydedilir, böylece kök ve özel uygulamalar kullanmadan erişemezsiniz (veya eğer öyleyse sqllite komut satırı anlayışlı)
Drake Clarris

1
Bu soruya daha fazla insanın ilgi duymaması şaşırtıcı.
Martin Thoma

Yanıtlar:


4

Şarkıyı indirin ve düzenlemek için Audacity gibi bir şey kullanın. Telefonunuzdaki zil sesleri dizine kaydedin. Sıra dışı bir şey yapılması gerekmiyor.


1
Şarkının belirli bir bölümüne kesmek ya da döngülemek istemediğiniz sürece Audacity ile düzenlemenize bile gerek kalmamalı. Değiştirilmemiş bir MP3’ü zil sesi olarak ayarlamanın bir kaç yolu vardır ( önceki bir soruda belirtildiği gibi ).
eldarerathis

3

Bunu yapmanın bir yolu var, bu gerçekten basit ve her zaman bilgisayarınıza indirmeniz gerekmeyen bir işlemdir. Önce mevcut müzik koleksiyonunuzu yüklemek için google play'deki müzik yöneticisini kullanmanızı öneririm. Aksi takdirde, bir zil sesine dönüştürmek istediğiniz herhangi bir parçanın önce satın alınması gerekir.

Telefonunuzdan krom tarayıcıyı kullanarak müziğe gidin. Google.Com. Uygulamayı indirmek için istemi takip etmeyin, bunun yerine tarayıcıdaki menü düğmesine basın ve "Masaüstü sitesi iste" seçeneğini arayın. Müzik mağazası, bilgisayarınızdayken gördüğünüz şekilde yüklenmelidir. Üç nokta menünün gelmesini sağlamak için istediğiniz parçanın adının yanındaki simgesine dokunun. İndirirseniz, indirin, aksi takdirde satın alın. Şimdi onu bulmaya gittiğinde indirme klasöründe olacak. Bu gerçekten sadece kolaylık sağlamak için, bu yüzden bilgisayarınızı hiç kullanmak zorunda değilsiniz.


1
  1. şarkıyı başka bir cihaza indir

  2. kullanmak makeownringtone.com melodi kesmek ve indirmek

  3. zil sesini dropbox'a taşı

  4. Telefonunuza dropbox'ı açın ve zil sesini Zil sesleri veya Bildirimler klasörüne aktarın


Neden dahili olarak yapılabiliyorsa (cihaz içinde, yerel olarak), dışarıdan (sunucuda) yapılmasını istiyorsunuz. Ayrıca daha fazla iş gerektirir .
HasH_BrowN

Nasıl açıklar mısın?
grokster

Bugün piyasada satılan çoğu android, önceden ROM'lara önceden yüklenmiş bir zil sesi editörü / üreticisi ile birlikte gelir. İnternet bağlantınız olmasa bile kendi zil sesinizi "tasarlayabilirsiniz".
HasH_BrowN

Sanırım, bununla ilgili sorun Google Play Müzik’in telefonda doğrudan erişilebilir olmaması.
grokster

Müzik Çalmak zorunda değilsiniz, ROM'da gelen diğer uygulamalar da var. Ne demek - doğrudan erişilebilir değil mi? Şarkıları bulmak için bir dosya gezgini kullanırsınız, daha sonra cihazın sahip olduğu düzenleme uygulamasında içeri aktarır ve zil sesini yaparsınız. Hepsi yerelleştirilmiş.
HasH_BrowN

0

Rings Extended uygulamasını gerçekten beğendim . Play Store tanımlarından:

Standart zil sesi seçiciyi, takılan müzik parçaları ve diğer sesler arasından seçim yapmayı kolaylaştıran yenisiyle değiştirir. Ayarlar'a veya bir uygulamanın zil sesi ayarlarına gitmeniz yeterlidir; Zil Sesini Genişletilmiş kullanmanız istenir.


1
Lütfen başvurduğunuz uygulamanın bağlantısını ekleyin.
HasH_BrowN
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.